Sayfa 90/555 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 713 - 720 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. son zamanlardaki işlem hacmi çok dikkat çekici , 30 yıllık büyük kurumların yarısı kadar işlem hacmine ulaştı

komisyon oranlarında sadece %20 lik bir artış bile kar komisyon gelirlerini önemli biçimde yerinden oynatabilir..

eğer yeni yatırımcı gelmeye devam ediyorsa fevkalade

2.  Alıntı Originally Posted by Strategy Yazıyı Oku
    son zamanlardaki işlem hacmi çok dikkat çekici , 30 yıllık büyük kurumların yarısı kadar işlem hacmine ulaştı

komisyon oranlarında sadece %20 lik bir artış bile kar komisyon gelirlerini önemli biçimde yerinden oynatabilir..

eğer yeni yatırımcı gelmeye devam ediyorsa fevkalade
    İyi güzel de tahtada 1 saatte 1 milyon tl lik işlem olmuş ve kademelerde 10 ar bin lot bile yok. 20 lot 50 lot 500 lot vs. bu sığlıktaki tahtaya kim gelir bilemem.

Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    İyi güzel de tahtada 1 saatte 1 milyon tl lik işlem olmuş ve kademelerde 10 ar bin lot bile yok. 20 lot 50 lot 500 lot vs. bu sığlıktaki tahtaya kim gelir bilemem.
    Ben girerim.ve girdim , özsermaye karlılığı çok yüksek olacak diye tahmin ediyorum, ve işmende payım var ama bir pazar payıda burdan kapmak istedim, işmen gibi komisyon geliri yüksek olmasada. Sermaye artırmak büyük bir güçtür. Yüzde 75 özsermaye karlılığı gözüken ama yüzde 100olması çok uzak değil yada yüzde 75 i koruması. Beğendim.bankalardan illahlah edenlere iyi bir seçenek. Özsermayesi şöyle bi 250 milyon olsa yıllık rutin 50 milyon kar edebilecek potansiyeli neden olmasın? Ayrıca o kadar yatırımcı gelse bile hala bakir bir pazar. Osmen mi global mi gedik mi info mu ? Valla gedik en bilenini ve karı çok güzel ama sermayesi büyük, en azından bir gedik neden olmasın? İnfo çalışıyor, adamlar kararlı , tek beğenmediğim 5 milyon misafir ağırlama. Bi şehri doyurursun ama dedimki büyüyen bir şirket belki vardır bir sebep. İşgillendiren bu konuya kafayı takmayacağım, adamlar çalışıyor bence, hissiyatlarım öyle. Gerisi yaa nasip....

Çalıştıklarına nasıl karar verdim? Adamlar özkaynaklarımızı müşterilerimize kredi olarak veriyoruz demeleri bana şunu gösterdi. Müşteri memnuniyeti ön planda, ayrıca daha karlı olabilir. Ama felsefe iyi. Bilmiyorum, bir ışık var bunda. Pek yanılmam. Marka değeri için önemli bence isim. Hesap açmayı da düşünüyorum. Destek olmak icap eder. İnşallah kurumsal olurlar ve hiç bozmazlar. Aslında çok değerli bir şirket

5. Bedelsiz olayıyla koşusunu yaptı, şimdi sindirmeye çalışıyor bulunduğu yerde.
    Günlük hacimlerin artması bir artı. Info da pastada payını arttırmaya çalışıyor bir yandan.
    Güzel gelişmeler
    İsmen'den artısı/eksisi temettü dağıtmaması.
    Benzeri kurumlar şovunu yaptı son rallide.
    Bu rallide yıldız info olmalı

6.  Alıntı Originally Posted by bankocukemo Yazıyı Oku
    Sn balikadam 2. Ceyrek bilancosu icin bir ongorun varmi acaba
    Eğer pozitif vaya negatif bir sürpriz olmazsa 1. çeyreğin üzerinde bir net kar gelebilir. Aynı performansı yıl boyunca devam ettirebilirse yıl sonu 25-30 milyon tl arası net kar beklenebilir.

7. Sayın balıkadam bir hacim pastası rica etsek müsaitseniz atabilir misiniz şimdiden teşekkürler. Birkaç gündür rekor hacimler geliyor ama hisseye yansımıyor maalesef. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 90/555 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •