Special Days Image
Sayfa 59/555 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 465 - 472 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında tarafımca paylaşılmıştır.. Kendisinin emeğine sağlık. ( 29.03.2019 tarihli Son güncelleme )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Maşallah güzel gidiyoruz...

Alıntı Originally Posted by bilalx Yazıyı Oku
    Maşallah güzel gidiyoruz...
    Evet güzel görünüyor fakat beklentisi nedir

***INFO*** İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri

***INFO*** İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Borsa İstanbul A.Ş.'nin 05.04.2019 Tarih ve BİAŞ-4-2972 sayılı yazısı ile Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun "Özel Durumlar Tebliği" uyarınca kamuya açıklanmamış herhangi bir durum olup olmadığı hususunda açıklamalarımız talep edilmiştir.
    Şirketimiz hisseleri üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine ilişkin olarak Şirketimizin kamuya açıklanmamış özel bir durumu bulunmamaktadır.
    Kamuoyuna duyurulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/753339

BIST

(05/04/2019 - 16:00:32)

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Evet güzel görünüyor fakat beklentisi nedir
    Spekülatüf olarak hareket ediyor izlenimi var.Halka açıklığı az ve açık olan payların yarıdan fazlası bir aracı kurumun elinde.Son iki gündür özellikle 1.90-2.15 arası iyi mal dağıtıldı izlenimi var.Bu da hisse üstünde baskı oluşturdu.Normal şartlarda bir ayda 1.1X lardan 2.27 fiyata gelen bir hisse bu hacimle dip yapabilirdi diye düşünüyorum.Hisse 1.90-2.15 arası el değiştiriyorda olabilir.Bu tür tahtalar uzun süre uyur sonra bir yükselir pir yükselir ardında yıllarca bekletir.Kısacası dikkatli olmakta yarar var diye düşünüyorum.Şahsi düşüncem ise filmin daha bitmediği yönündedir.
    Söylediklerim şahsi düşüncem olup yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.
    Sağlıcakla kalın...

Sayın yukselc'nin blog paylaşımından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin emeğine sağlık.

(05.04.2019 tarihli güncelleme)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 59/555 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •