Special Days Image
Sayfa 506/555 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Çok bekletti artık hareket başlamalı geri alım tamamlandı bilancoyla beraber hızlanır umarım.

2.  Alıntı Originally Posted by traderido Yazıyı Oku
    Çok bekletti artık hareket başlamalı geri alım tamamlandı bilancoyla beraber hızlanır umarım.
    Nereye tamamlandı geri alım birşey almadılarki 700.000 lot gerçek alım değildi virmanlaşmaydı ,

3. İnşallah bu hafta 3.50 yi test ettirmez bu arsızlar ,

4. Batırdı bizi lanet kagit

5.  Alıntı Originally Posted by mblbl Yazıyı Oku
    Batırdı bizi lanet kagit
    Kopacak biryerden sert bakalım ama nereden kopacak

6. Ne gelecek müthiş bir bilanço; ne de başka bir şey bu tahtada tavana sebep olur. Şirketin marjı açması içimi iki durum söz konusu. Ya spek bütün malı toplar bi bahane ile marjı açar ( burda önemli olan marj açınca başına mal boşaltmamaları.) yada yeni güçlü bir oyuncu girer ( bu ihtimal zor; şirketin sahibi zaten borsacı)

Bizim için önemli olan sağlıklı bir yükseliş; buda faliyet karını sürekli arttırması ve nakit akışını sürekli yüksek tutmasıyla mümkün.

Eğer biste hacmin geleceğine inanıyorsanız tutun; yoksa kendiniz bilirsiniz.

Ben umudumu koruyorum. İlk çeyrekteki hacim gelsin yeter. Şahsen buna oynuyorum.

Günlük komisyon gelirleri yükseliş trendine girsin gerisi kolay; şuan dip ve stabil malesef.

7. Dünkü muazzam yükselişten sonra bir miktar gevşemiş.
    Böyle giderse 3'lü rakamların dibini sıyırır.

8. Gün ortası bist 100 hacmi 8 milyar, sanki kıpırdanma var biraz… kapanışı takip edelim

Sayfa 506/555 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •