Sayfa 369/555 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    info yeni hesap açtım. Masaüstü canlı borsa ekranı açılmıyor. Info trade cep programı çok kötü. Hiçbir şey anlamadım. Ne derinlik ne hacim hiçbir şey de göremiyorum. Yeni uygulamayı sordum önümüzdeki hafta güncelleme çıkacak cepten takip edin dedi mt.

Işcepte hacim, takas analizi anlık var hem de hiç hisse senedim yok hesapta. Ykb de benim portföy onlarda da canlı hacim vs. Yok.

Derinlik vs. Için mt ile pazarlık mı etmem gerekiyor infoda?
    internet şube de sol altta bir seçenmek var canlı veri diye sanırım.
    Oradaya tıklarsanız ınfo trader açılıyor. Orada canlı veri hacim var ama takas, derinlik kademe vs yok. Onları para ile veriyorlar.

Pazarlık edip fiyat almanız lazım evet.
    Ben ideal aynı şirketin olduğu için ucuz veriyorlar.
    Nil Satis Nisi Optimum

Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    İnfo yeni hesap açtım. Masaüstü canlı borsa ekranı açılmıyor. İnfo trade cep programı çok kötü. Hiçbir şey anlamadım. Ne derinlik ne hacim hiçbir şey de göremiyorum. Yeni uygulamayı sordum önümüzdeki hafta güncelleme çıkacak cepten takip edin dedi MT.

İşcepte hacim, takas analizi anlık var hem de hiç hisse senedim yok hesapta. YKB de benim portföy onlarda da canlı hacim vs. yok.

Derinlik vs. için MT ile pazarlık mı etmem gerekiyor infoda?
    İş cep takas aynı değil, bütün aracı kurumlarda paralı iyi hacim yapmazsanız hocam. Qbasice alıştım artık. Şirket kazansın. Yeni versiyonla işte sıkıntılar bitecektir

ınfo kendi malını satıyor

4.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    ınfo kendi malını satıyor
    Bi bitmediniz arkadaş yaaa.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Alıntı Originally Posted by qie Yazıyı Oku
    bi bitmediniz arkadaş yaaa.
    lafınız bana mı sayın qie

6.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    lafınız bana mı sayın qie
    Malesef size ve sizin gibi "info kendi malını satıyor" diyenlere.
    İnfo Yatırım bir aracı kurumdur. müşterileri adına aracılık yapar, yani senin/benim hisslerimizin salım-satımına aracılık eder ve bu işlemden komisyon kazanır. Aracı kurumlar birisinin malını veya kendi malınını satmaz veya satıyor değildirler. Kendi malı diye bişey yoktur hatta, müşterilerinin malıdır o alınıp satılan.

Mesela bugünkü işlemlerde 121 bin lot alım-satım farkı eksi görünüyor, yani info yatırımda bugun yapılan toplam 600 bin lot işlemin toplamında satanların toplam lotu alanlardan 121 bin lot daha fazla. Yani işlemleri biz müşteriler yaparız. Aracı kurumlar alım satıma aracılık ederler. Kendi malını satıyor değildirler.
    Daha nasıl açıklayabilirim bilemiyorum.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

5.8 geçeydi iyiydi. Yapı kredi kötek oldu.

Burak emir beydendir,
    Bist 3.4 m
    Viop 1.8 m 4.q %9 üstü. Maşallah. Diyorum infomuza.
    İnfo hesabımdan indo aldım. Çok keyifli idi. Şirketime güveniyorum. Hedefim önce komisyon gelirleri bize kalsın. Sonra günde 1m. Bu noktada infomuzun önü kesilemez. Kar topu büyükse daha çok kar çeker. Bu şirkete güveniyorum. En. Güzel yanı her gün kasaya para giriyor ama her iş günü. Çok güzel bir temettü şirketi olman dileğiyle info.

Sayfa 369/555 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •