Sayfa 364/555 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Sattıklarımızı 10 kademe alttan koyduk yerine; bir miktar nakitle beklemedeyiz; hayırlısı olsun , saygılar

Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Bir kaç yıla bist hacmi iki katına çıkabilir mi?

İnfo pazar payını yüzde 7-8 e çıkarabilir mi?

Komisyon oranları 1 puan bile artsa oransal olarak devasa bir artış olur; peki olabilir mi?

Elindeki nakit her gün yaklaşık 500-750 bin artıyor; peki günlük 1-1,5 mio kar olası mı?

Bence olabilir; bunlar düşünülünce enteresan bir hazine var burda!

Hele bi dengelensin fiyat bakalım neler oluyor; bu arada bugün ki fiyat; bugün ki f/K bakılacak şeyler değil.

Saygılar selamlar
    Sen aldın mı hocam yahu?

Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Bir suredir yazmiyorum sadece okuyordum. Ismen pozisyonlarima devam ediyorum. Infoda aldim onlari da tasiyorum. Uzun sure her iki hissede de bulunmayi dusunuyorum. Zamaninda ismen de yazilanlarin cogu gerceklesmeye basladi. Umarim ayni basarilari infoda da goruruz. Hizli bir buyume icerisindeler. Eurobond swap ve opsiyon tarafi da artik devrede. Yeni urunlerle 2021yilinda da buyumenin surecegini dusunuyorum.
    Sen varsan kağıt iyidir hocam nokta!

Dün infonun hacmini görünce yüzüm düştü. Gene beğendim. Ama alarko ve devalarım vardı. O mu bu mu info mu? Alarko toplu olmak mı deva toplu olmak mı, yoksa alarko deva da olmak mı derken, ulan işmen gitti de, tamam hala ucuzda bunun neyi eksik büyüyor deyip valla girdim. Tabi eskisi gibi lotla değil , 4 te biri ile. Ama kafi. İnfosuz olmuyor. Bende 25 kuruş alta koydum. Ama bence şans başka bişey değil.
    Bide tabiki infodan hesap açtım. Ula ne dandik mobil uygulama Allah ım. Halk nere bu nere. Eski atari uçak oynu vardı mavi renk. Aynen. Onun gibi. Yavaşta. Halk mobil uygulama nere bununki tam dandik ötesi. Ama nedek komisyon halktan bi tık iyi

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Dün infonun hacmini görünce yüzüm düştü. Gene beğendim. Ama alarko ve devalarım vardı. O mu bu mu info mu? Alarko toplu olmak mı deva toplu olmak mı, yoksa alarko deva da olmak mı derken, ulan işmen gitti de, tamam hala ucuzda bunun neyi eksik büyüyor deyip valla girdim. Tabi eskisi gibi lotla değil , 4 te biri ile. Ama kafi. İnfosuz olmuyor. Bende 25 kuruş alta koydum. Ama bence şans başka bişey değil.
    Bide tabiki infodan hesap açtım. Ula ne dandik mobil uygulama Allah ım. Halk nere bu nere. Eski atari uçak oynu vardı mavi renk. Aynen. Onun gibi. Yavaşta. Halk mobil uygulama nere bununki tam dandik ötesi. Ama nedek komisyon halktan bi tık iyi
    Yeni uygulama gelecek.
    Nil Satis Nisi Optimum

6.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Sen aldın mı hocam yahu?
    Bugün aldım

7.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Tebrikler... Bugünkü bgc alımı da güzel oldu... İnfo nun şu anki durumunu ismen in 4 olduğu zamanki durumuna benzetiyorum.. Hersey olumlu gözüküyor... Ana pazara çıkmadan önce kaç olduğu önemli... Eğer yabancı yatırımcı gelmeye devam ederse portföy ümün yğzde 50 sini 2021 için info ya ayırabiliriz... Ama ben trade i severim... Biraz hacimlense çok iyi olur.. Onun yolunda alt pazardan kurtulmak))
    BGC'nin alımları da fon çıktı, hayırlı olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Bir suredir yazmiyorum sadece okuyordum. Ismen pozisyonlarima devam ediyorum. Infoda aldim onlari da tasiyorum. Uzun sure her iki hissede de bulunmayi dusunuyorum. Zamaninda ismen de yazilanlarin cogu gerceklesmeye basladi. Umarim ayni basarilari infoda da goruruz. Hizli bir buyume icerisindeler. Eurobond swap ve opsiyon tarafi da artik devrede. Yeni urunlerle 2021yilinda da buyumenin surecegini dusunuyorum.
    Hocam ara sira güzel yorumlarınızı bekliyoruz. Sizin gibi donanımlı birini okumak çok zevkli oluyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 364/555 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •