Sayfa 200/555 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Aferim çekirge takip edip alt yazıları bile okuman önemli ptside 10 liradan tuborgun olur
    Ha bu arada benim 5.60 maliyetli malları sen almışsın ben%100 yaptım darısı sana
    3 vakte ismen info eşitlenir ordada ismene geç ben ozaman infoya geçecek çünkü😂😂😂😂

2. Info özellikle son 1 haftanın ve son 2 günün takas alım satım pastasını atabilirmisiniz?
    Burada son 1 haftada kurumlar hangi fiyatlardan maliyet ile almış bu alım yapanlarda yabancı aracı kurum var mı?

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Aferim çekirge takip edip alt yazıları bile okuman önemli ptside 10 liradan tuborgun olur
    Ha bu arada benim 5.60 maliyetli malları sen almışsın ben%100 yaptım darısı sana
    3 vakte ismen info eşitlenir ordada ismene geç ben ozaman infoya geçecek çünkü😂😂😂😂
    Sürekli 5‘li fiyat diyorsun ya ben o mesajı ne zaman yazmışım ondan sonra info kaç olmuş bir bak, ama senin gözden beyne giden damarlarda tıkanma olduğu için anlama zayıflığı oluyor 😂😂😂, hissenin fiyatı 6 dibe gelmiş benim için yeterli deyip topladım 6,20 ile , o günden beri en az 100 mesaj attım burda , harbi arızasın sen ya , ama sen ne yapıyorsun mart ismen 4 te hisse düşecek düşecek alım yapma hiç eylül de 8,30 dan ismen aldım de, busun sen işte , % 25 temettü kıstasıda kalıcı artık temettü için infoya gelirsin 😂😂😂 , ismen portföyü , infodan çıkıp oraya geçsem şu an % 40-45 artıda , ustanın ayaklarını öp bakayım , şu an ismen temettü verse bende info ismen hepsini orada toplasam aylık 20.000 TL temettü gelirim var nasıl iyi rakam değilmi ,? bu yazdıklarımı anlayabileceksin değil mi ? 😂😂😂😂😂 , valla kabak tadı verdin sen ya , 3-5 kuruş nilkiz , senin gibi 3-5 kuruşa harcadığım zamana yazık , de haydi 👋👋

4. Hdfgs de 1.152.000 lot info daha var hepsini bitirecek sanırım sinir bozucu işlemler bunlar...

5.  Alıntı Originally Posted by IQout Yazıyı Oku
    Hdfgs de 1.152.000 lot info daha var hepsini bitirecek sanırım sinir bozucu işlemler bunlar...
    Bana şöyle geldi. 3ç bilançosuna yansıtmak İçin yapılan işlem sanki.
    Sonuçta hedef’in işi bu. Alıp satmak satıp almak.
    Adamlar zamanında 1 TL maliyetle almışlar. 10 kat karına satmaları bana normal geliyor

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

6. Bir diğer ihtimal olarak Bedelliye katılmak için satmış olabilirmi?
     Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Bana şöyle geldi. 3ç bilançosuna yansıtmak İçin yapılan işlem sanki.
    Sonuçta hedef’in işi bu. Alıp satmak satıp almak.
    Adamlar zamanında 1 TL maliyetle almışlar. 10 kat karına satmaları bana normal geliyor

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7. Perşembe bedelli açıklanir, perşembeye kadar dayansin yerter.

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by enc1n Yazıyı Oku
    Bir diğer ihtimal olarak Bedelliye katılmak için satmış olabilirmi?
    Selam bunu bu kadar büyütmemek gerek , 22 mayıstan beri satıyor bunlar 1.800.000 lot lottan buraya kadar düşmüşler anormal bir durum yok, cumada normal düzeltmeyi yaptı bedelli haberi gelmedi diye ayrıca cuma para girişi oldu hisseye bu iyi , büyük ihtimallede 2 haftası kaldı bedelliye , sibel denilen ortak ilk kararda 10 milyon mahsup edilecekti şimdi 18 milyon olmuş gerçekten şirket kredili işlemlere para yetiştiremiyor anlaşılan ,

Sayfa 200/555 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •