Special Days Image
Sayfa 510/555 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

4 ceyrek toplaminda 81 milyon kar uretmis olan fk'si 6.5 seviyesinde olan bir sirketin bilancosu icin kotu demek cok anlamli degil bana gore.

zaten hacimler berbat durumda.

ayrica hedef girisim gibi aslinda hicbir kar uretemeyen ama kagit ustunde muazzam kar aciklayan bir grubun tek bal yapan arisi info. paarayi gordukleri tek yer burasi,mazur gormek lazim biraz

2. 3 yonetici ayni anda 1er milyon lot satiyor, kimin aldigi belli degil. Sonrasinda hedef'in fonu nnf dustukce cok yuksek alim yapiyor, hala dusuyor, sirket geri alim yapiyor ama dusus devam ediyor. Model portfoye akfgy ve soktas gibi sacma sapan sirketleri aliyorlar, hisselerin hayati kayiyor. Pandeminin oldugu, hacimlerin %60-70dustugu zamanda genel yonetim gideri %50artiyor. Guvenini tamamen kaybetmistir, belki farkinda degiller ama bu bilanco ile cok fazla musteri kaybina da ugrayacaklar(ilk basta da ben hesabi sifirlayip daha da ugramam).
     Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Bir şirkete şirket sahiplerinden \ yönetiminden daha fazla güvenmemek sahiplenmemek gerek , Zaten geri alım yöntemlerinden böyle bir ipnelik olacağı belliydi , bu şirket 8 küsur fiyatlardan yapılan 3 milyon lot ortak hisse satışını niçin neden ve ne den o zaman yaptı bunu açıklamak zorunda , sen aracı kurumsun ( bir nevi banka gibi birşeysin ) güven senin temel değerin , 30 küsur bin hesaplı müşterin var açıklayacaksın kardeşim , bu hisse o günden beri belini doğrultamadı ve o günden beri hiçbir zaman bu ortakların sattığı fiyatı yakalayamadı , 700 küsur bin geri alım yapacaksın bir günden ve fiyat 1 kuruş bile artmayacak bu nasıl bir oyun bunuda açıkla ,
    Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Net nakit pozisyonu 250 mio azalmış; müşterilere kredi olarak verilmiş ; %31 faizle müşterilere verdiği kredi 90 mio artmış 356 mio ya çıkmış ; 90 mioda vob sözleşmeleri takas merk. Müşteri diye bir kaleme gitmiş. Bunlar 3q için önemli; ama mesele bir türlü dindirelemeyen genel yönetim gideri ve bu giderlere güvenmememiz. Neyse olan oldu yarın şirketi arar muhatap bulursak sorarız.
    Son düzenleme : Gueno_33; 04-08-2021 saat: 00:00.

4. Bu şirketin personel giderlerinde ciddi sıkıntılar var.

5.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bu şirketin personel giderlerinde ciddi sıkıntılar var.
    Buna arpalık deniyor; muhasebe oyunları ile brüt kar hiç ediliyor; yarın arayıp personel giderlerinin faliyetler azalmasına rağmen nasıl %100 arttığını soracağım. Cevap vermek zorundalar; üç kuruş param var hissede yani şöyle izah edeyim; ama yatırım yapacaktım potansiyeline güveniyordum. Bu işin içinde ali Cengiz olmadığına emin olmalıyım burdanda paylaşacağım. 2020 son çeyrektede böyle yapıp karı götürdüler çok şikayet olunca 2021 1q da dizginlediler. Bu çeyrek kör göze parmak bokunu çıkardılar. 128 milyar nerede meselesine döndü.

6. Hareketi görünce biraz atladım eksi iken hayırlısı olsun.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Saçmalığa bak %5 yukarıda. Bizim görmediğimiz ne varda alıyorsunuz? Tam spekülasyon kağıdı olmuş

8.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Saçmalığa bak %5 yukarıda. Bizim görmediğimiz ne varda alıyorsunuz? Tam spekülasyon kağıdı olmuş
    Patron toplamıştır, hayret Fonuna selam çakıp tabana oturtup neden oradan toplamadı acaba.

Sayfa 510/555 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •