Sayfa 329/555 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Fazla kötümsersiniz.. 3.çeyreğe göre en az 8-9 milyon lira fazladan komisyon gelirimiz var bist özelinde, viopta 1 tane fazladan vade sonu etkisiyle oradan da 1 milyon lira civarı fazladan gelir olabilir, kredili işlemlerde kasamızda biriken net parayla da 0 maliyetli kullanıldığı düşünmek lazım, 3.çeyrekteki kâr 17 milyonun 3 aylık kullanımı 1 milyon lira.. İlaveten ufakta olsa eurobond tarafında işlemlerin başlaması.. En az 25 beklerim ama her çeyrek %20-25 artması da muhtemel.. Ben twitterda 95 dedim ancak ortalama bir hesapla 120-140 bandı bile uzak değil..
    Yanlış anlaşıldım.Benim de beklediğim rakamlar sizinkine yakın.Anlatmak istediğim ,en kötüyü düşünsek bile çok ucuzuz.3-5 kuruş için al-sat yapmaya değmez.Sabırla bekleyen zaten muradına erecek !Özetle söylemek istediğim buydu.

2. Sanırım çok fazla etkileşim var ve yanlış karar almamıza sebep oluyor

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Odikaya Yazıyı Oku
    Yanlış anlaşıldım.Benim de beklediğim rakamlar sizinkine yakın.Anlatmak istediğim ,en kötüyü düşünsek bile çok ucuzuz.3-5 kuruş için al-sat yapmaya değmez.Sabırla bekleyen zaten muradına erecek !Özetle söylemek istediğim buydu.
    Hocam anladım da, 3. çeyreğe göre 10-14 milyon ilave gelir varken 17.8 milyon kâr 20 olursa bu işte bir bit yeniği vardır.. Çokta kötü düşünmeyelim diye dedim.. Hisse başı 1.2-1.4 tl kâr yapacak ve sürekli büyüyecek kağıdın 4.5 tl'de dolanması biraz can sıkıyor.. Kırdıysam kusura bakma, güzel günler görürüz umarım

4.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Hocam anladım da, 3. çeyreğe göre 10-14 milyon ilave gelir varken 17.8 milyon kâr 20 olursa bu işte bir bit yeniği vardır.. Çokta kötü düşünmeyelim diye dedim.. Hisse başı 1.2-1.4 tl kâr yapacak ve sürekli büyüyecek kağıdın 4.5 tl'de dolanması biraz can sıkıyor.. Kırdıysam kusura bakma, güzel günler görürüz umarım
    Kırılacak bir şey yok üstadım.Güzel günler göreceğiz.Rakamlar ortada.Selamlar

Yırtık dondan fırlar gibi her gün düşüyor Allah ın cezası. Uyuz oldum valla. Ama infodan hesap açtırıyom, dedim madem binde biriniz benim al sat komisyonlarım size gitsin. Hedef günlük bi milyon net kazanç

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Bu gün Rüçhan ekledim yaw bunlar ya hesap bilmiyor yada keklik avliyorlar
    Azcık makas koymuşlarki rüçhanlara herkes katıla. Hesap küçük!

7. Rüçhanı kaldıracak bir babayiğit lazım yoksa rüçhan bastıkça ky ana hisseyi hiç ediyor..

8.  Alıntı Originally Posted by ecyat Yazıyı Oku
    1 aydır sürekli dokunup döndüğü destek 4.45 den geçiyor. Oraya kadar sarkarsa ben ne var ne yok info ya kaydırırım
    Tam olarak buraya değdirdiler yine. Bakalım altına sarkmaması dileğiyle..

Sayfa 329/555 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •