Sayfa 416/555 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. 29 milyon da benden
    Ytd.

2. Ortaklar herkese merhaba, infonun müşteri sayısını arttırma konusunda ki performansını nasıl buluyorsunuz, çevrenizden sosyal medyadan takip ettiğiniz kadarıyla Info da hesap açanlar çoğalıyor mu? Benim çevremde infoda hesap açan kişi sayısı çok az, zaten bankalardan aracı kuruma geçiş az sayıda oluyor. Aracı kurumlar arasında ki rekabetten dolayı infoya çok sayıda yatırımcı geldiğini düşünmüyorum. Info sonuçta yapılan hacimde komisyon alarak kâr eden bir şirket. Hacim yapılması için de müşteri sayısını arttırması gerekiyor. Geçen ay ilk gelen 1000 üyeye bir ay fintables pro üyeliği hediye ettiler. Bu şekilde müşteri çekme çalışmalarına devam etmeleri gerektiğini düşünüyorum ben. Sizin görüşleriniz neler?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben info müşterisiyim, yakınlarımda varsa eger aracı kurum arayan memnun olduğumu bildiriyorum. Açıkçası çok memnunum, bankada var ama info benim düşünceme göre açık ara önde.
     Alıntı Originally Posted by SWEET HOME ALABAMA Yazıyı Oku
    Ortaklar herkese merhaba, infonun müşteri sayısını arttırma konusunda ki performansını nasıl buluyorsunuz, çevrenizden sosyal medyadan takip ettiğiniz kadarıyla Info da hesap açanlar çoğalıyor mu? Benim çevremde infoda hesap açan kişi sayısı çok az, zaten bankalardan aracı kuruma geçiş az sayıda oluyor. Aracı kurumlar arasında ki rekabetten dolayı infoya çok sayıda yatırımcı geldiğini düşünmüyorum. Info sonuçta yapılan hacimde komisyon alarak kâr eden bir şirket. Hacim yapılması için de müşteri sayısını arttırması gerekiyor. Geçen ay ilk gelen 1000 üyeye bir ay fintables pro üyeliği hediye ettiler. Bu şekilde müşteri çekme çalışmalarına devam etmeleri gerektiğini düşünüyorum ben. Sizin görüşleriniz neler?

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ben de hem forumda hem gerçek hayatta hep pozitif bahsederim.

Zaten önce hesap açtım sonra hisseyi aldım aldığım hizmetten memnun kaldığım için.
     Alıntı Originally Posted by SWEET HOME ALABAMA Yazıyı Oku
    Ortaklar herkese merhaba, infonun müşteri sayısını arttırma konusunda ki performansını nasıl buluyorsunuz, çevrenizden sosyal medyadan takip ettiğiniz kadarıyla Info da hesap açanlar çoğalıyor mu? Benim çevremde infoda hesap açan kişi sayısı çok az, zaten bankalardan aracı kuruma geçiş az sayıda oluyor. Aracı kurumlar arasında ki rekabetten dolayı infoya çok sayıda yatırımcı geldiğini düşünmüyorum. Info sonuçta yapılan hacimde komisyon alarak kâr eden bir şirket. Hacim yapılması için de müşteri sayısını arttırması gerekiyor. Geçen ay ilk gelen 1000 üyeye bir ay fintables pro üyeliği hediye ettiler. Bu şekilde müşteri çekme çalışmalarına devam etmeleri gerektiğini düşünüyorum ben. Sizin görüşleriniz neler?

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by SWEET HOME ALABAMA Yazıyı Oku

25 bin bakiyeli müşterisi var; ayda bir müşteri temsilcisine maille sorulabilir; ancak zaten bizim için önemli olan hacimler, nakit ve hikaye (katılım bankası) .

6.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Hocam tebrikler, gün içi 4-5 kez denedi galiba orayı
    Estağfurullah haftaya endeks ağır bozmazsa kuracaktır hedef 8,35 civarı.

7. Hayal kırıklığına uğramayın arz yok, yeni uygulama gideri var 20 milyon tl gayet iyidir.

8. Hocam 1-2 ay önce 25 bin müşteri var 15 bini aktif diye söylenmişti. Evet bizim için önemli olan hacimler ama hacimlerin artması için önce müşteri sayısının artması lazım. Benim en çok heyecanlandığım husus ortalama komisyon oranları. Diğer aracı kurumlara göre ortalama komisyon oranlarının neredeyse yarı yarıya. Yeni müşteri gelirse ve gelen kişilerin çoğuna diğer aracı kurumların komisyon oranları kadar komisyon oranı verilirse, komisyon gelirlerimiz çok yüksek yerlere gidebilir. Orta vadede(2-3 yıl) komisyon oranlarının diğer şirketlerin seviyesine gelebilirse Info için çok farklı şeyler konuşulur.
     Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    25 bin bakiyeli müşterisi var; ayda bir müşteri temsilcisine maille sorulabilir; ancak zaten bizim için önemli olan hacimler, nakit ve hikaye (katılım bankası) .

Sayfa 416/555 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •