Sayfa 223/555 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by enc1n Yazıyı Oku
    Şirketin yapısında sıkıntı olmadigi sürece beklemeye devam derim ben hacimlerde güzel gidiyor şimdilik
    Aynen öyle.. Hacimler böyle devam ettiği sürece sorun yok.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

2. Bu hafta bu kağıdı bedelli ayağına basarak milletin malını alanlara inat bugün arabamı satıp da ekleme yaptım. Her yere şube açacak, hacimde türkiyenin en büyük ilk 5 kurumu arasına oturacak ama bedelli ayağına basacaklar öyle mi? Onlarınki inatsa benimki de inat.

3. borsa da inat olmaz dostum

4. Rahmetli Yaşar Erdinç Hoca fiyat şeytandır derdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. İki gündür tabanlarda destek atıyoruz, bakalım nereye kadar böyle gider ? Bugün 11.50'de çok kalıcı olamadı teselli olsun diyeceğiz ama günü nerdeyse 11.52-11.53 kademelerinde geçirdi ) Şakası bir yana temeli güzel şirket, kıyaslamamı da osmen ile değil gedik ile yaptığım bir şirket umarım hak ettiği yerlere gelir

Alıntı Originally Posted by Valentino71 Yazıyı Oku
    İki gündür tabanlarda destek atıyoruz, bakalım nereye kadar böyle gider ? Bugün 11.50'de çok kalıcı olamadı teselli olsun diyeceğiz ama günü nerdeyse 11.52-11.53 kademelerinde geçirdi ) Şakası bir yana temeli güzel şirket, kıyaslamamı da osmen ile değil gedik ile yaptığım bir şirket umarım hak ettiği yerlere gelir
    tabana destek atilmaz ! aman dikkat

ama su an fiyatlar rasyonel hareket etmiyor

yatırım tavsiyesi degildir

7. Bu kadar düşecek ne var anlamış değilim bu şirket bedelli yapmasa da farketmez şirket zaten şuan çok güzel hacimler yapıp kasaya para koyuyor. Diğer şirketler zararda bunu azaltmak işlerini düzeltmek için bedelli yapıyorlar. İnfonun işleri düzgün hatta yetişemediği için bedelli yapıyor olmasada olur bence. Çünkü şirket hacimlerde seviye atladı. Bizi diğer şirketler ile aynı kefeye koymaları mantıksız ayrıca bu sene borsaya yeni gelen yatırımcılar çok fazla arttı. İnfo şube açıyor büyüyor hacimlerini payını arttırıyor. İşler yolunda tek sorun bukadar soluksuz niye düşüyor. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bizim bilmediğimiz piyasa oyuncularının bildiği ne var gerçekten merak ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 223/555 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •