Special Days Image
Sayfa 349/555 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. in.jpg

Teknik katkı da bende.Simterik üçgen formu.

Eywallah solon. Güzel basit ve öz bir teknik çizim

3. Arkadaşlar şirketin elinde bedelli sonrası net ne kadar nakit olacak; tahmini olan var mi? Bedelli artı geçmiş yıllar karları. Yani bu adamların ham maddesi para; stoğu para. Ne kadar stokları var merak ediyorum?

Birde çeyreklik giderleri tahmin edebilir miyiz acaba? Günlük bist viop komisyonu % 1,45 di galiba ; açıkçası günlük net karını hesaplamaya çalışıyorum.

Bu konuya kafa yoran arkadaş varsa bilgilendirirse gerçekten çok memnun olurum saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şirketin elinde bedelli sonrası net ne kadar nakit olacak; tahmini olan var mi? Bedelli artı geçmiş yıllar karları. Yani bu adamların ham maddesi para; stoğu para. Ne kadar stokları var merak ediyorum?

Birde çeyreklik giderleri tahmin edebilir miyiz acaba? Günlük bist viop komisyonu % 1,45 di galiba ; açıkçası günlük net karını hesaplamaya çalışıyorum.

Bu konuya kafa yoran arkadaş varsa bilgilendirirse gerçekten çok memnun olurum saygılar.
    Hocam selamlar.. Öncelikle bedelliden 66 geliyor, bu çeyrek için 34 desek düz 100 yapar.. 3.çeyrekte de 17 gelmişti önceki kârlar falan derken benim hesaba göre 1 ocak 2021 itibariyle kasada minimum 120 milyon lira olur.. %2 civarı kredi verse her ay 2.5 milyon lira faiz demektir..

5. Birisi twitterda yazmıştı kasa zaten şu anda 50 milyon lira artıda. borçları düştükten sonra bu kadar nakiti var. ama son kar dahil. 50 üstüne bedelliden 45 milyon tl gelse son çeyrek 20 kar etse 115 milyon tl net nakiti olur. Ayda 2 milyon faiz geliri yazar. Çok harika rakam değil yine de güzel.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    güzel bir kapanis bekliyorum kupon pazarinda
    Üstadım hayaller %50 gerçekler %1 olacak sanki

Alıntı Originally Posted by Berkshire Hathaway Yazıyı Oku
    Birisi twitterda yazmıştı kasa zaten şu anda 50 milyon lira artıda. borçları düştükten sonra bu kadar nakiti var. ama son kar dahil. 50 üstüne bedelliden 45 milyon tl gelse son çeyrek 20 kar etse 115 milyon tl net nakiti olur. Ayda 2 milyon faiz geliri yazar. Çok harika rakam değil yine de güzel.
    Hocam sen yıllae önce işmende idin değil mi? Seni hatırlıyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Hocam selamlar.. Öncelikle bedelliden 66 geliyor, bu çeyrek için 34 desek düz 100 yapar.. 3.çeyrekte de 17 gelmişti önceki kârlar falan derken benim hesaba göre 1 ocak 2021 itibariyle kasada minimum 120 milyon lira olur.. %2 civarı kredi verse her ay 2.5 milyon lira faiz demektir..
    Cevap için çok teşekkür ederim; Peki giderleri öngörebiliyor muyuz hocam?

Sayfa 349/555 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •