Sayfa 538/555 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Hisse geri alım kararı açıkladılar 80 milyon liralık kaynak ayrılmış.

2.  Alıntı Originally Posted by chaplin Yazıyı Oku
    Hisse geri alım kararı açıkladılar 80 milyon liralık kaynak ayrılmış.
    şu an pek anlaşılmıyor olsa da çok iyi bir rakam bu, hisse illa etkisini görecek...

benim bildiğim lot sayısına ve kaynağına kıyasla en yüksek rakamlardan biri olabilir.

3. Gelen kâr ile 5fk ya indi şirket,artan işlem hacimleri ve şirket BIST hacim payı da artıyor ufak ufak,rüzgar BIST ten yana,geri alım desteği de geldi. Osmen de yazmıştım bir ay oluyor geldiği yer belli,Info da düşüşünü telafi edecektir. Set düşüşte bilancoyu görmek istedim hasar var mı diye hasarsız görünüyor,yeni halka arzlara onay da başlarsa ekstra katkılar gelecektir. İnfo bu fiyattan al üstüne yat hissesi olmuştur bana göre

4. 5 gün geri aldı, 1m lot. Düşüş seanslarında lot giriyorlar,dün 7,85 e 1m lot satış dayayan kimse şirketle derdi olup basan da o sanıyorum,filler tepisirken ezilmeye gerek yok şirket gibi düşüşleri ekleme fırsatı görüyorum

5. Ben eziliyorim valla her yerden alıyorum 3 5 10 neyse.

Enteresan işler.
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    5 gün geri aldı, 1m lot. Düşüş seanslarında lot giriyorlar,dün 7,85 e 1m lot satış dayayan kimse şirketle derdi olup basan da o sanıyorum,filler tepisirken ezilmeye gerek yok şirket gibi düşüşleri ekleme fırsatı görüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben eziliyorim valla her yerden alıyorum 3 5 10 neyse.

Enteresan işler.
    Ben de alıyorum ama kurum gibi sakin sakin almak daha iyi olabilir,trend BIST ten çıkışa dönerse bu sefer de hacim baskısı yeriz,şu anda çok iyi bir nakit hacim topluyor şirket,bu fiyata çok güzel toplama fırsatı da veriyor böylece orta vadeli güçlü bir poz almış da olabiliriz, Arçelik alark şişe sahol,geri alım desteğinin güzel sonuçlari oluyor tabi bu şirketler hisse yükselirken de aldılar hisseye destek verdiler,Info da onu görmedik umarım görürüz yavaş yavaş toplamaya devam

Bizde bir miktar girdik. Umarım altına kaçırmaz.

8. Hacim güzel,elindeki varlıklar da degerlenmeye devam ediyordur bu ralliyle, düştükçe kendi malını da topluyorsun. Dikkatimi fazla dağıtıyosun burda bekledikçe

Sayfa 538/555 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •