Sayfa 473/555 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Drogo-89 Yazıyı Oku
    Kendi adimiza al sat yapmıyoruz adımıza portföy yonetmiyoruz diyorlardı.simdi bu alimin sebebi ne ola ki aracı kurum kendi grup sirketinde al-sat yapıp para mı kazanacak :s
    Hdfgs ye yama gerek olmuş züğürt kan emici spek patronun aklına bu fikir gelmiştir.
    Kesinlikle...

2. Benim hdfgs ile ilgili bildiklerim/duyduklarım var ama burada açıklamam doğru olmaz, ben bu hareketi doğru buldum.. Ancak piyasadaki çok meşhur fonun bugünlerde info alması gerektiğini düşünüyorum, bir miktar alıp kenara çekilmelerini anlamlandıramıyorum.. Bugünlerde şu fiyatların hiç alıcı gelmemesi ilginç, yamyamlık yapıyorlar ama bu işin sonunu da az buçuk biliyorum..

Alıntı Originally Posted by tarila Yazıyı Oku
    benim hdfgs ile ilgili bildiklerim/duyduklarım var ama burada açıklamam doğru olmaz, ben bu hareketi doğru buldum.. Ancak piyasadaki çok meşhur fonun bugünlerde info alması gerektiğini düşünüyorum, bir miktar alıp kenara çekilmelerini anlamlandıramıyorum.. Bugünlerde şu fiyatların hiç alıcı gelmemesi ilginç, yamyamlık yapıyorlar ama bu işin sonunu da az buçuk biliyorum..
    lütfen duyumlarınızı bizimlede paylaşır mısınız

4.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Benim hdfgs ile ilgili bildiklerim/duyduklarım var ama burada açıklamam doğru olmaz, ben bu hareketi doğru buldum.. Ancak piyasadaki çok meşhur fonun bugünlerde info alması gerektiğini düşünüyorum, bir miktar alıp kenara çekilmelerini anlamlandıramıyorum.. Bugünlerde şu fiyatların hiç alıcı gelmemesi ilginç, yamyamlık yapıyorlar ama bu işin sonunu da az buçuk biliyorum..
    Onlar duyumla

Onlar içsel bilgi ile iş yapıyor lar örn: mndrs

5.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    lütfen duyumlarınızı bizimlede paylaşır mısınız
    Hocam ben çok sağlam bir kaynaktan duyum aldım ama bunu burada paylaşmam etik değil, ancak doğru bulduğumu söylüyorum.. Keşke hiç bedelsiz vermeseydi de hepsiyle alsaydı belki özkaynağı kadar kâr yazardı..

Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Onlar duyumla

Onlar içsel bilgi ile iş yapıyor lar örn: mndrs
    İnfoda ellerinde olan bir şirket, her geçen gün müşteri kazanan bir kurum.. Şu fiyattan elindeki lotu artırmamaları için hiç bir sebep göremiyorum..

6. 2 üç yıldır hedefide takip ediyorum durduğu yerde halka boca ettiler bunlar halka acikligi bu kadar çok değildi. Bayadir takip ediyorsun infoyu galiba onun için duygusal davranıyorsun birşeyler yapiyorlar ama içsel ama değil ,vampir olduklarını degistirmiyor

özelden yazan 6 kişi için

Sayfa 473/555 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •