Sayfa 472/555 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Eren8002 Yazıyı Oku
    Her haberi olumlu karşılamak farklı bir açısı.Bana göre çok saçma bir haber.Yönetim kurulunun ne yaptığını bilmediği saçma kararlar aldığı bir şirket haline dònüştü.Bedelsiz kararı alınmadan öncede bu yatırımdan muhakkak haberleri vardır.Açıklanan bedelsiz oranının aşağı yönlü revize edildiği bir şirkete şuana kadar hiç rastlamadım.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben her haberi olumlu karşılayan birisi değilim. Görüşümü belirttim.

Eğer böyle kapanırsa grafik çok kötü bozulmuş olacak bakalım.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    Keşiş Dağı
    Gönderi
    1,450
    Blog Entries
    3
    MACD, 0 noktasına yakın, Nisan 2020'den bu yana 0 altına inmemiş.
    Yarın veya Cuma tepki hareketi olması ile oluşacak trendde omuz baş omuz olacak şekilde grafik şekillenmesi olacak mı göreceğiz.
    Denge ve tutarlılık iyidir. Makul olmak en iyisidir.
    Portföy

3. 4.20'den 1.4 milyon lot Hedef Girişim hissesi alınmış

4. Kendi adimiza al sat yapmıyoruz adımıza portföy yonetmiyoruz diyorlardı.simdi bu alimin sebebi ne ola ki aracı kurum kendi grup sirketinde al-sat yapıp para mı kazanacak :s

5. Şirketin sahibi tahtayı yapan aynı insanlar ; adamlar diyor ki; ky defol, parazit gibi yapıştınız şirkete.... çünkü piyasanın hisseye ilgisinin şirkete faydası yok...

Kurumsal bir şirket değil maleseft, insiderin dibine kadar yaşandığı, alengirli işlerin döndüğü bir şirket; mesela göz nin istifası hala aydınlatılmadı, mesela Sibel gökalpın hedefe hisse satışı esnasında yapılan ölümüne baskı hala hatrımızda.

Ard arda güzel haberlere rağmen tahtada sağlam alış yok. Basıyorlar.

Yani diyorlarki; eyyy ky parazit gibi yapıştın kağıda; sat hisseni yukarıdan veririm yine.

Özetle durum bu ; 2 ay önce 7,11 den sattım hala bekliyorum.

Selamlar saygılar.

6. 1 info eşittir 1-1.5 İşmen hesabı yapıyorduk bedelli gerçekleşmeden önce. 6.84 x 2.53 diyerek bölünmeden önceki fiyatla 17.30'dan işlem gördüğünü buluyoruz. İşmen baya düştü fakat 18.45 hala 1e1 durumuna bile uzak durumda

7. Hdfgsnin isdetmeligine soyunmuş Info menkul bu hdfgs ye bakiyorum bom boş bir şirket acaba potansiyeli varda ben mi göremiyorum yok halka açık balon hisselerinin değer artışlarını kar hanesine yazan kör topal bir şirket

8. Maalesef Info senden olmaz çünkü kan emici spek patronun var, hedef iştiraklerini ucururken sana hdfgs nin yedek lastigi olmak düşer

Sayfa 472/555 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •