Sayfa 348/555 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Düzenliliğe ve stabil bir alt rakama önem veiryorumç şu an için 3.5 milyar hacimi baz alıyorum

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yapi kredi, ismen ve info taşıyorum. Ykb biliyorsunuz en büyük araci kurum bankanın iştiraki banka da çok ucuz, ismen zaten malum, bu da pastadan pay alacaktır.

Bence borsada uçan hacimleri henüz kimse fiyatlamadı, 2020 4. Ceyrek ile bu fiyatlamalar da başlayacaktır önümüzdeki yıl borsada işlem yaptıran kurumlar için çok iyi bir yıl olabilir.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnşallah ortağım

3. Ismende yazdığım yazıyı buraya da kopyalıyorum.

Info analisti Yunus Bey'in söylediğine göre ; Kervan gıdanın halka arzı yeni yatırımcıların hesap açmasına sebep olmuş.

Alım gücü o kadar çok düştü ki artık bir şeyler sahip olmak için % 15 faizleri beklemenin bir anlamı kalmadı. Bu durum halkın bisti öğrendikçe biste daha çok kayacağı, bir kısım sonradan parasını çekse de çok büyük bir kısmın biste kalacağını gösteriyor. Ayrıca, Yabancıda eninde sonun da biste gelecek ki bunu geçmişte de söylemiştik. Ufaktan gelmeleri bile bisti ne hale getirdi. Yabancı hareketi hala başlamadı, bu fragman.. ytd

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

4. Rüçhan tahtası hangi gün kapanıyordu ortaklar?

5.  Alıntı Originally Posted by ecyat Yazıyı Oku
    Rüçhan tahtası hangi gün kapanıyordu ortaklar?
    2 Aralık yani yarın kapanıyor.

6. İlk defa bedelliye katıldım arkadaşlar. Günleri tam netleştiremedim. Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

2 Aralık yani yarın Rüçhan tahtası işlem görecek ama son işlem günü olacak. Gün sonu itibariyle de kapanacak değil mi arkadaşlar ?

8 Aralık Salı gününe kadar da elimizdeki Rüçhanları İnfo ana hissesine çevirmemiz gerekiyor? Yani en son 8 Aralık Salı gününde dönüşüm emirlerini vermemiz lazım ?

güzel bir kapanis bekliyorum kupon pazarinda

8.  Alıntı Originally Posted by rovolver Yazıyı Oku
    İlk defa bedelliye katıldım arkadaşlar. Günleri tam netleştiremedim. Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

2 Aralık yani yarın Rüçhan tahtası işlem görecek ama son işlem günü olacak. Gün sonu itibariyle de kapanacak değil mi arkadaşlar ?

8 Aralık Salı gününe kadar da elimizdeki Rüçhanları İnfo ana hissesine çevirmemiz gerekiyor? Yani en son 8 Aralık Salı gününde dönüşüm emirlerini vermemiz lazım ?
    Evet, bu şekilde. Yazdıklarınız doğru.

Sayfa 348/555 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •