Sayfa 544/555 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Onscm halka arzına su saat itibariyle 7 bine dayandı başvuru,tek yetkili Info. Fiyat ilizyon artık sonucu getirecek zamanı beklemeye devam

2. Banka başvurusu kap geldi

3.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Onscm halka arzına su saat itibariyle 7 bine dayandı başvuru,tek yetkili Info. Fiyat ilizyon artık sonucu getirecek zamanı beklemeye devam
    Dostum vaden ve hedefini paylaşabilir misin merak ettim.

4. Son çeyrek komisyon gelirleri en kötü ihtimalle 3.çeyreğin yaklaşık %50 üzerinde olacak.3.çeyrek 191 milyon karı vardı.dolayısıyla 300 milyon son çeyrek gelirse (halka arz gelirleri de var çünkü) yıllık 600 milyon civarı kar gelir ki bu da 2,7 tl HBK yapar.Şu anki Fk ile hesaplarsak 21 tl ederi çıkar.Bu işin temel kısmı...
    Teknik olarak ise 13,11 üzerinde 19,xx hedefi var çanağın...
    Neresinden tutulsa pamuklara sar diyor sanki

5.  Alıntı Originally Posted by antispek Yazıyı Oku
    Son çeyrek komisyon gelirleri en kötü ihtimalle 3.çeyreğin yaklaşık %50 üzerinde olacak.3.çeyrek 191 milyon karı vardı.dolayısıyla 300 milyon son çeyrek gelirse (halka arz gelirleri de var çünkü) yıllık 600 milyon civarı kar gelir ki bu da 2,7 tl HBK yapar.Şu anki Fk ile hesaplarsak 21 tl ederi çıkar.Bu işin temel kısmı...
    Teknik olarak ise 13,11 üzerinde 19,xx hedefi var çanağın...
    Neresinden tutulsa pamuklara sar diyor sanki
    Syn antispek son çeyrek şirketin net karını komisyon gelirlerinden ziyade finansal yatırımlardan değerleme karı altında yazdı. Bu sebeple beklediğiniz kârın makul olmadığını düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Syn antispek son çeyrek şirketin net karını komisyon gelirlerinden ziyade finansal yatırımlardan değerleme karı altında yazdı. Bu sebeple beklediğiniz kârın makul olmadığını düşünüyorum.
    Haklısınız sayın Gueno,123 milyon finansaldan gelmiş...4.çeyrek 180 gelsin.Yaklaşık karı 480 alalım.O zaman da yaklaşık 17 tl oluyo ederi.%50 potansiyel de mutlu eder beni şahsen

7.  Alıntı Originally Posted by antispek Yazıyı Oku
    Haklısınız sayın Gueno,123 milyon finansaldan gelmiş...4.çeyrek 180 gelsin.Yaklaşık karı 480 alalım.O zaman da yaklaşık 17 tl oluyo ederi.%50 potansiyel de mutlu eder beni şahsen
    İnşallah daha yüksek gelecektir.

8.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Dostum vaden ve hedefini paylaşabilir misin merak ettim.
    Bilancoya 20 lira hedefim sayın gueno. Burda BIST üzerinde oluşacak negatif bir senaryoda tabi bu beklenti gerçekleşmez ancak büyüyen bir şirket,rağbet görmeye devam edecek sebepleri çok,BIST payı yüzde 5 i devirmeye başlamış,rüzgar arkada iken daha düştüğü 14 liraların altında aracı kurumların en ucuz fiyatlanani yeniden değerleme olmasına rağmen.

Sayfa 544/555 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •