Sayfa 515/555 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Ibagatir hakli aforoz etmeye gerek yok.genel yonetim giderleri boyle devam ederse brut kari siler supurur.

Yatirim tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar elbette şirketi eleştireceğiz; mevcut bilanço tek manasıyla facia.
    Biride niye satıp çıkmıyorsun demiş; bizim sitemimiz ve eleştirimiz kötü yönetime .

Kamuoyu oluşturup bu adamların bi daha böyle bir şeye halka açık bir firmada cüret gösterememeleri lazım.

Şirketi arayıp; Twitter’da mert bey gmy yi twit yağmuruna tutmak lazım. Bunlar lot başına 25 kuruşumuzu bir çeyrekte hiç etti.

Ya hesap sorarsınız ya hacimler arttığında bile bütün karı yöneticileri hiç ettiğini görürsünüz.

Bir daha böyle bir olay olmaması için elinizden geldiğince tepkinizi gösterin
    Ben zaten yazılanları anlıyorum ve haklı buluyorum. Dengeyi sağlamak adına olumlu görüşlerimi de yazdım çünkü sadece kötüleri yazınca sat çık filan muhabbeti dönüyor, olumsuz şeyi söylemek ayrı satıp çıkmak ayrı beklentisi olmayan adam burada yazmaz zaten mantıken (çok küçük azınlık manipülatör hariç, ben sn. ibagatır'ın iyi niyetle yazdığına inanıyorum)

3. Simdi de kripto para zimbirtisina sponsor olmus.

Yatirim tavsiyesi degildir

4.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    Simdi de kripto para zimbirtisina sponsor olmus.

Yatirim tavsiyesi degildir
    Su son 5 senede bır grup karsıma alakalı alakasız her yerde cıkıyor ise orda killaniyorum. Hedef , info, nnf her yerde alakali alakasiz karsima cikiyor. Bir arkadas "grift iliskiler" deyimi kullanmis gercekten haklilar. sorularimi tekrarliyorum.

- Bu kadar cok mudur,gmy sifatinda insan ne is yapiyor kucuk bir araci kurumda?
    - Fon yonetimi icin finansal piyasalarda belirli bir tecrube (10 sene diye hatirliyorum) ve lisans gerekirken twitter da unlenmis Yasar Yildirim kendini NNF nin fon yoneticisi olarak nasil tanitabiliyor? Kendini NNF fonu calisani olarak tanitan Yunus Sahin , ayni zamanda Info nun yatirim uzmani. NNF nasil portfoyunun yuzde 8 i kadar NNF tasiyabiliyor? Insider trading e girmiyor mu?
    - Alt istirakleri olan ciftligi halka acmaya hazirlanan Info, soktas hakkinda rapor hazirliyor. bu etik mi?
    - kripto para, kizilbuk gyo halka arzi... her turlu populer olayda karsimiza cikmasi normal mi?

.....

bilen arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

5.  Alıntı Originally Posted by Tigi Yazıyı Oku
    Su son 5 senede bır grup karsıma alakalı alakasız her yerde cıkıyor ise orda killaniyorum. Hedef , info, nnf her yerde alakali alakasiz karsima cikiyor. Bir arkadas "grift iliskiler" deyimi kullanmis gercekten haklilar. sorularimi tekrarliyorum.

- Fon yonetimi icin finansal piyasalarda belirli bir tecrube (10 sene diye hatirliyorum) ve lisans gerekirken twitter da unlenmis Yasar Yildirim kendini NNF nin fon yoneticisi olarak nasil tanitabiliyor? Kendini NNF fonu calisani olarak tanitan Yunus Sahin , ayni zamanda Info nun yatirim uzmani. NNF nasil portfoyunun yuzde 8 i kadar NNF tasiyabiliyor? Insider trading e girmiyor mu?
    - Alt istirakleri olan ciftligi halka acmaya hazirlanan Info, soktas hakkinda rapor hazirliyor. bu etik mi?
    - kripto para, kizilbuk gyo halka arzi... her turlu populer olayda karsimiza cikmasi normal mi?

.....

Bildiklerimi ve az çok izlenimleri anlatayım; nnf malesef etik olmaktan çok uzak bir fon halinde; yaşar yıldırım özellikle bu info qua hedef escar vs alımları ile güvenirliğini yitirdi.

İnfo şirketi tamamen kendi çıkarına kullanan bir aile tarafından yönetiliyor. Düşünün infonun finansal yatırımlarında da hdfgs hissesi var ve bundan zarar yazdı.

İnfoda şüpheli bir şekilde görevden ayrılan gm nin hala sebebi açıklanmadı.

Az çok piyasayı bilen; bilanço okuyabilen yatırımcılar ;büyüme hissesi olduğu ve 3q ve 4q ile olası hacim artışını speküle ediyor yoksa bi dakka durmaz bu aile şirketinde.

6. Bu günlükte kaçıncı kırmızı bar ben sayamıyorum artık.

7.  Alıntı Originally Posted by Tigi Yazıyı Oku

.....

Yaşar yıldırım bu işlerin en dürüstlerinden. Yaşar yıldırım tecrübesi gereği fon yöneticisi olamaz henüz kanunen. zaten fon yöneticisiyim de dediğini hiç duymadım. Kap adresinden fonu incelerseniz nnf yoneticisi değil kendisi. Yaşar yıldırım güvenilirdir. Hisseye kızıp da güvenilir isimlere kıymayalım lütfen.

8. Bağımsız yk üyesi istifa etmiş, ismen aradım çıkan profil eğer istifa eden hanımefendiye aitse yazık diyorum. Sosyal medyada trollük peşinde olan insanlar bu şirketin bünyesinde öylece bulunabiliyor mu?

Sayfa 515/555 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •