Sayfa 426/555 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Valla hocam ben aleni adaletsizliğie, üç kağıda tahammül edemiyorum...göz göre göre 1 ay önce insider yaptılar(şahsi fikrimdir).. illa ıspat mı lazım.. bu memlekette koç dışında dürüst patron bumak çok zor. üzülüyorum bu ufak hesaplara.

kurumsallaşın be kardeşim. üç kuruşa tamah etmeyin.
    İnşallah, tez vakitte hocam.

2. Abi ne kötülediniz öyle ya 1 yıldır aldığımız karın haddi hesabı yok, şurda biraz sabır sınadı diye demediğiniz kalmamış, neyse bakalım hayırlısı diyelim

3.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Abi ne kötülediniz öyle ya 1 yıldır aldığımız karın haddi hesabı yok, şurda biraz sabır sınadı diye demediğiniz kalmamış, neyse bakalım hayırlısı diyelim
    Hocam mesele yükselip düşmesi yada baskı vs değil; mesele insider. Mesele kurumsallık.

4. 87'yi kırdın artık naz yapmaaaaa

5.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Hocam mesele yükselip düşmesi yada baskı vs değil; mesele insider. Mesele kurumsallık.
    Bu durum, koç topluluğu dışında her yerde var.
    Bu açıdan bakılırsa , koç topluluğu dışında yatırım yapmamak gerekir.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

6.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Bu durum, koç topluluğu dışında her yerde var.
    Bu açıdan bakılırsa , koç topluluğu dışında yatırım yapmamak gerekir.

Batuhan
    Valla sayın batu ileride yatırım bankası olma planı olan bir kurumun biraz güvenilir olması lazım; tamam tahtasını ve tahtacısını korusun ama içsel bilgileride biraz imanlı kullansın. Neyse işimiz bitsin bi daha dönüp bakmayız inş.

7.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Valla sayın batu ileride yatırım bankası olma planı olan bir kurumun biraz güvenilir olması lazım; tamam tahtasını ve tahtacısını korusun ama içsel bilgileride biraz imanlı kullansın. Neyse işimiz bitsin bi daha dönüp bakmayız inş.
    Kurumsallık aslında bir büyüme stratejisidir ama her şirket bu yolu seçmez. Genelde ihtiyaca binaen zoraki kurumsallaşılır.
    Yatırım bankası konusuna yorum yapmayayım.
    İçsel bilgi hususunda ise, Paranın ne yazık ki imanı yok.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Ortaklar günaydın,
    Eskiden İnfo canlı kanlı zıpkın gibi hisseydi. Ne oldu buna. Bir sorunu var belli ki!!
    Ederine mi geldi yoksa veya sizin bu konu hakkında bir düşünceniz varsa paylaşır mısınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 426/555 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •