Sayfa 327/555 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Hergün ortalama %3 aşağı yapıyor ama nereye kadar şirket mi battı.. Yokk..
    Bu bedelli şirketin bilançosuna olumsuz etki mi yapacak.. Yokk.. Aksine pozitif katkısı olacak...

Şirketin değeri aşırımı pahalı gelen çeyrelik karlara gelecekte umut vadettiği için bence pahalı değil..

Ben bu şirkete güvendiğim için beklemeye devam ediyorum..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ana hisseyi satıp rüçhan alanlar ana hisseyi baskılıyor, dün 5.9-6.5 arası rüçhan alanlar da bugün 6.8-7.2 arası boşaltıp rüçhanı baskıladı.. Yarın durum dengelenir, bugünde hacimler çok iyi ve payımız daha iyi..

12.30 itibariyle 1.8 milyar hacim 4.6 pay

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Ana hisseyi satıp rüçhan alanlar ana hisseyi baskılıyor, dün 5.9-6.5 arası rüçhan alanlar da bugün 6.8-7.2 arası boşaltıp rüçhanı baskıladı.. Yarın durum dengelenir, bugünde hacimler çok iyi ve payımız daha iyi..

ruchan alanlari da info'daki arkaslar haydi diyor bilmemneyiniz yetiyorsa alin baabindan baskiliyorlar

yoksa bedelli hikayesine gelenlerin cogunu optuler ve epey bir dokulme oldu kisa vadecilerde, onlarin mallarini aldilar stoklarina eklediler yani

cok kalmadi zaten bugunu saymazsaniz onumuzdeki carsamba ruchan kapaniyor. o gun de son gun oldugu icin islem atagi icin gelen giden olmaz. persembe cuma pazartesi sali 4 seans gunu daha turbulans olur. sonrasinda bir denge olusur

yatirimcilar kalmis kisa vadeciler gitmis olur

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Ana hisseyi satıp rüçhan alanlar ana hisseyi baskılıyor, dün 5.9-6.5 arası rüçhan alanlar da bugün 6.8-7.2 arası boşaltıp rüçhanı baskıladı.. Yarın durum dengelenir, bugünde hacimler çok iyi ve payımız daha iyi..

Çok iyi maşallah. Bu şirketin en sevdiğim yanı bu. Bakkal gibi para tıko! Yok vadeli, yok o bu, yok. Para anında kasada. Her gün o parayı deperlendir. Süper bişey.önce. Hedef net komisyon geliri kadar net kar yazabilmesi,sonra günlük 1 m net kazanç ort.

bu Teb yatirimdaki kardesimiz pilisini pirtisini toplayip gidiyor sanirim. hem ruchanda hem hissede bu kadar satisa bakilirsa

endeks 1340 tarihi seviyelerine gelmis bizim duruma bak

Bu gün Rüçhan ekledim yaw bunlar ya hesap bilmiyor yada keklik avliyorlar

7. 1 aydır sürekli dokunup döndüğü destek 4.45 den geçiyor. Oraya kadar sarkarsa ben ne var ne yok info ya kaydırırım

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    simdi hakikaten ekran takibi yaparsaniz cidden sinir bozucu hareketler yaptigi inkar edilemez bir gerçek

ama bu durum yatirim acisindan bakildiginda sirketin hakikaten kayda deger buyume ve karliliga sahip oldugu gercegini degistirmiyor.

bazen teori ile pratik arasinda bir problem olusuyor , bu da buna bir ornek bence.gunluk , haftalik dusunuldugunde spek tayfasi tarafindan opulmemek (her hissede asagi yukari ayni) cok zor ! ki adam simdi keyiflidir nasil opuyorum diye !!!? ama gun gelir devran doner, keser doner sap doner

yatırım tavsiyesi degildir
    Teori ile pratik arasında bir problem oluşmasa nasıl para kazanacağız

Sayfa 327/555 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •