Sayfa 354/555 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by gurhanc Yazıyı Oku
    Bir süredir düşünüyordum infoya geçmeyi, bugün fintables'lı uygulamayı görünce dedim arayayım bir bilgi alalım. Verdikleri komisyon oranını ve kademe için istedikleri fiyatı da uygun bulunca geçiş işlemlerini başlattım. Portföyümün en büyük kısmı info, her ne kadar çok olmasa da damlaya damlaya göl olur
    Kademe icin ne kafar istediler?

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

evet arkadaslar bugun tavandan hisselerimi satarak pozisyonlarimi kapattim (bu arada bedelli surecine katilarak sirkete katkimi da saglamis oldum)

guzel bir kazanc saglamis olduk

herkese de hayirli ve bol kazanclar dilerim, mutlaka tekrar bir yerde bu sirketin hisseleri ile kesisecegiz diye dusunuyorum.

yatırım tavsiyesi degildir

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    evet arkadaslar bugun tavandan hisselerimi satarak pozisyonlarimi kapattim (bu arada bedelli surecine katilarak sirkete katkimi da saglamis oldum)

herkese de hayirli ve bol kazanclar dilerim, mutlaka tekrar bir yerde bu sirketin hisseleri ile kesisecegiz diye dusunuyorum.

vay be! hiç satmayacak gibi idin hocam. daha karpuz kesecektik. hayırlı olsun. belki en iyisini ettin

4.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Bugün beni silkelediler... Yüklü miktarda 4. 68 ortalamalı lotlarımı 5.45 ortalamayla kaptırdım. Tekrar gelicem tacirler... Rlc Tarila bol kazançlar ben ismen e gidiyorum yarın inş
    Abi bu ne tesadüf ya Bende ismene kaydım bugün, o bayrağın işlemesi lazım.. Ayrıca bu tacirler bizim ismende de iş yapan arkadaş muhtemelen, bu tahtaları seviyor..

5.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Abi bu ne tesadüf ya Bende ismene kaydım bugün, o bayrağın işlemesi lazım.. Ayrıca bu tacirler bizim ismende de iş yapan arkadaş muhtemelen, bu tahtaları seviyor..
    Ben yarın gelicem anlarsın... Biraz baskı olabilir

6. ismen e mi geçiyorsun hocam ???
    Nil Satis Nisi Optimum

7. Arkadaşlar bu gün BİST hacminde bir sıkıntımı var ınfonun bu günkü komisyon ve pazar paylarını paylaşabilirmisiniz
    Şimdiden teşekkürler
    ssss

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

Sizi bu karara iten ne oldu Sayın Hayek? Hissedeki potansiyelin fiyatlandığını mı düşünüyorsunuz?

Sayfa 354/555 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •