Sayfa 511/555 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Kötü beklenti fiyatlanmıştı bitti, bulabildiğim tek açıklama bu

2. Sabahtan beri yatırımcı ilişkilerine bağlanmaya çalışıyorum; o ona; öbürü diğerine bağlıyor sonunda hattan atıyorlar; yatırımcıya verdikleri değer ortada.

3. Sanırım sürecekler yukarı.. enteresan işler.. bilanço konusunda herkesle hemfikirim, şirket çalışıyo ama karı yiyolar.. ben payımı tutuyorum hacimlerin tekrar yükselmesine oynuyorum.. tradingview hikayesi kabak tadı verdi ama piyasa çok küçümsüyo bence.. şirketin kötü zamanında riski almak lazım diye düşünüyorum..
    yatırım tavsiyesi değildir

4. Bu grupla alakalı içime sinmeyenler:

- youtube da sürekli karşıma gmy leri ve popüler isimlerle yapılan yayınları çıkıyor. Bir aracı kurumda nasıl bu kadar yüksek tittle olabilir(10 tane gmy leri vardır herhalde) ve bu yayınların değirmeni nerden geliyor?

- nnf nin en büyük ağırlıklarından biri info yatırım. Bu 2 kurumun ortak çalışanları var bildiğim kadarı ile. Insider trading açısından veya çıkar çatışması açısından bir sıkıntı teşkil etmiyor mu? ( akyatırım youtube kanalında bile sabancı grup şirketleri hakkında yorum yapmıyor)

Bu 2 sorunun cevabını bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

2.Çeyrek-Finansal-Sonuçlar-Final

https://infoyatirim.com/yuklenenler/...7lar-Final.pdf

6. Gün ortası yine 8 milyara yaklaştı bist100 toplam, iyiyiz şu anda..

7. Yeni gelen arkadaşlara hoş geldiniz diyorum. kötü günler geride kaldı artık. Şimdi sırada daha kötü günlerdeç

8. İşmen yöneticilerine bakıp utanabilrler; bilanço nasıl olur görsünler. Bilanço şişirilmiş giderlerle ve şüpheli finansal işlemlerle şirketin karını hüpletmek değildir. Utanmaz herifler. İki gündür araştırıyorum; yatırımcı ilişkileri telefondan kaçıyor, telefona çıkmıyor.

Sayfa 511/555 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •