Sayfa 353/555 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Valentino71 Yazıyı Oku
    Tacirlerdeki arkadaş şirketi alacak galiba
    Ayni sey benimde aklimdan gecti. Bir tasla iki kus.

2.  Alıntı Originally Posted by Valentino71 Yazıyı Oku
    Tacirlerdeki arkadaş şirketi alacak galiba
    Bu bedelliden önce alan ve zararına satan olmasın da

3. Bir süredir düşünüyordum infoya geçmeyi, bugün fintables'lı uygulamayı görünce dedim arayayım bir bilgi alalım. Verdikleri komisyon oranını ve kademe için istedikleri fiyatı da uygun bulunca geçiş işlemlerini başlattım. Portföyümün en büyük kısmı info, her ne kadar çok olmasa da damlaya damlaya göl olur

4.  Alıntı Originally Posted by gurhanc Yazıyı Oku
    Bir süredir düşünüyordum infoya geçmeyi, bugün fintables'lı uygulamayı görünce dedim arayayım bir bilgi alalım. Verdikleri komisyon oranını ve kademe için istedikleri fiyatı da uygun bulunca geçiş işlemlerini başlattım. Portföyümün en büyük kısmı info, her ne kadar çok olmasa da damlaya damlaya göl olur
    Hayırlı olsun yatırımcı olmak sadece hisse alıp beklemekle olmuyor destek olmakta gerekli. Market hissen varsa oradan alışveriş yapmak oto hissen varsa otomobili oradan almak banka hissen varsa oradan hesap açmak aracı kurum hissen varsa o kurumdan işlem yapmak istersin. Yatırımcı olmak bu demek tebrik ederim. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by gurhanc Yazıyı Oku
    Bir süredir düşünüyordum infoya geçmeyi, bugün fintables'lı uygulamayı görünce dedim arayayım bir bilgi alalım. Verdikleri komisyon oranını ve kademe için istedikleri fiyatı da uygun bulunca geçiş işlemlerini başlattım. Portföyümün en büyük kısmı info, her ne kadar çok olmasa da damlaya damlaya göl olur
    Hayırlı ve bereketli olsun

6.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku
    Bugün beni silkelediler... Yüklü miktarda 4. 68 ortalamalı lotlarımı 5.45 ortalamayla kaptırdım. Tekrar gelicem tacirler... Rlc Tarila bol kazançlar ben ismen e gidiyorum yarın inş

7.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Bugün beni silkelediler... Yüklü miktarda 4. 68 ortalamalı lotlarımı 5.45 ortalamayla kaptırdım. Tekrar gelicem tacirler... Rlc Tarila bol kazançlar ben ismen e gidiyorum yarın inş
    Sayın Keremece size eşlik edeyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku
    Kademe icin ne kadar istediler ?

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 353/555 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •