Sayfa 260/555 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. info piyasa yapıcı değil piyasa yıkıcı gibi davranıyor
    Nil Satis Nisi Optimum

2. Kasıtlı infoyu düşürüp ismeni yükseltiyorlar

3. ınfo b. cıkardı bu ara bedellıde gelmıyor ne acayıp bır hal aldı

4. Bencede b.çıkardı , ciddi güven kaybı yedi nerdeyse bütün forumlarda görüyorum ky lar hesap kapatıyor buda kötü komisyon oranını yükselten ky , buda infoda hesap kapatırsa infonun günlük hacimler bir kaç ipne speğin hareketleri olur bunlarda birden gittimi info eski hacimlere döner , bende açıkçası portföyün bir kusmını getirmek istiyordum ama bende bile güven kaybı yedi info , özellikle info tahtada likitide sağlayıcı en çok satış infodan kalkacağı an satış veriyor , gerçekten imaj ve güven kaybı yiyor ,

5. Fiyata miyata bakmıyorum bu fiyatlar bu karlılığa göre çok ucuz buradan birden 20 üstü fiyatlara gideceğide aşikar ama sosyal medyada info ciddi hırpalanoyor buda korkutuyor insanı ,

6.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Bencede b.çıkardı , ciddi güven kaybı yedi nerdeyse bütün forumlarda görüyorum ky lar hesap kapatıyor buda kötü komisyon oranını yükselten ky , buda infoda hesap kapatırsa infonun günlük hacimler bir kaç ipne speğin hareketleri olur bunlarda birden gittimi info eski hacimlere döner , bende açıkçası portföyün bir kusmını getirmek istiyordum ama bende bile güven kaybı yedi info , özellikle info tahtada likitide sağlayıcı en çok satış infodan kalkacağı an satış veriyor , gerçekten imaj ve güven kaybı yiyor ,
    Ben hiç kapatan duymadım, 2 3 kişiye tavsiye ettim açtırdım gerçekten iyi bir kurum. Özellikle ideal veri terminali ile aynı şirket olması beni cezbetmişti kodla işlem yapan herkes burada çok ciddi hacim yapılıyor, tabi dediğiniz gibi KY nin burada hesap açması çok önemli.

4 aracı kurumum var, raporlarını da en beğendiğim info. Zaten bu nedenlerle, hissesini de aldım

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben hiç kapatan duymadım, 2 3 kişiye tavsiye ettim açtırdım gerçekten iyi bir kurum. Özellikle ideal veri terminali ile aynı şirket olması beni cezbetmişti kodla işlem yapan herkes burada çok ciddi hacim yapılıyor, tabi dediğiniz gibi KY nin burada hesap açması çok önemli.

4 aracı kurumum var, raporlarını da en beğendiğim info. Zaten bu nedenlerle, hissesini de aldım
    Diğer ınvesting vb gibi forumlara bakarsanız görürsünüz ,

8. Ky hesap açtığı zaman uzun süre kalması lazım , spek dediğin 1 kaç kişi ama ky çok fazla infonunda hedef kitlesi bu olması lazım spek para kazandırmaz ky kazandırır, bunların hacimde ağırlığının artması lazım onun içinde son çeyrekte komisyon oranı düştü , ismeninde komisyon oranı çok yüksek buralardan müşteri çekmesi gerekiyor bunun içinde düşük komisyon oranı yeterli değil güven güven , info tahtasında info hergün satıcı ve info yatırım likidite sağlayıcı bu insanların midesini bulandırıyor ,

Sayfa 260/555 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •