Sayfa 137/555 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Bursa, Adana, Ankara. Buyumeye devam.

Yatirim tavsiyesi degildir.

2. #info 14 Temmuz günlük hacim bilgileri

Bist: 2.99 milyar/ pazar payı: % 4.96

Viop: 1.20 milyar/ pazar payı: %6.50

Toplam Hacim: 4.19 milyar

Bist pazar payı bugün %5 e yaklaştı. Hacimler ve pazar payları güzel gidiyor maşallahı var. Böyle devam inşallah.

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://twitter.com/goktugdemirbag/s...75433941151746

Kendi hazırladığım çalışmanın son durumu. Bist pazar payı %10'u geçti ve mükemmel derecede büyümeye devam ediyoruz

Bist pazar payını nasıl buluyorsun diye 2-3 arkadaş mesaj atmış, BİST HACMİ/BİST TÜM HACMİ şeklinde hesaplıyorum.

Ayrıca bugün itibariyle ismen'in yüksek komisyon oranlarında diretmesi sonucu info yatırıma geçmiş bulunuyorum. Hacmim aylık ortalama 3 milyon lira. Benim gibi 1000 kişi geçse ayda 3 milyar liralık hacim ilavesi anlamına gelir bu Yatırımcısı olduğumuz şirkete geçiş yapmamız lazım sn clastobar hocamın belirttiği gibi.

Sevgiler, selamlar ve saygılar tüm ortaklarıma

4. Ben de hem ismen hem info yatırımcısı olarak aynı kararı aldım. Uzun süredir kısa trade yapmıyordum ama son günlerde ismen info arasında ıkili trade yapmaya da başladım. Daha az komisyon için info ya geçeceğim.

5.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    https://twitter.com/goktugdemirbag/s...75433941151746

Kendi hazırladığım çalışmanın son durumu. Bist pazar payı %10'u geçti ve mükemmel derecede büyümeye devam ediyoruz

Bist pazar payını nasıl buluyorsun diye 2-3 arkadaş mesaj atmış, BİST HACMİ/BİST TÜM HACMİ şeklinde hesaplıyorum.

Ayrıca bugün itibariyle ismen'in yüksek komisyon oranlarında diretmesi sonucu info yatırıma geçmiş bulunuyorum. Hacmim aylık ortalama 3 milyon lira. Benim gibi 1000 kişi geçse ayda 3 milyar liralık hacim ilavesi anlamına gelir bu Yatırımcısı olduğumuz şirkete geçiş yapmamız lazım sn clastobar hocamın belirttiği gibi.

Sevgiler, selamlar ve saygılar tüm ortaklarıma
    Aylık 10-15 hatta bazen 20 milyon hacimle bende geliyorum çok yakında. Çorbada tuzumuz olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Aylık 10-15 hatta bazen 20 milyon hacimle bende geliyorum çok yakında. Çorbada tuzumuz olsun.
    bende ınfoya gelebılırım her an kagıt olarakda bugun bı hosgeldın dedık ama benı hala korkutan kagıdın cok asagılardan gelmesı kac kat cıktı nerdeyse acaba bu gunlerı satın aldımı bu komısyonları yoksa hala fıyatlamadımı bılemedım acıkcaası asagıdan alanlar rahat olmalı

7. Arkadaşlar alan satan takas atabilirmisiniz..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by eos Yazıyı Oku
    Arkadaşlar alan satan takas atabilirmisiniz..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://i.resimyukle.xyz/W9e8NH.jpg

Yabancı almaya devam ediyor.

Sayfa 137/555 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •