Sayfa 332/555 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Tahtadaki kardeş tehlikeli işler yapıyor. Ben Ankaralı ve Ankaragucluyum. Bestemizi bu bedelli sürecine hediye ediyorum.

- çık bakalım çık bakalım dışarıya çık bakalım, emaneti gör sallamayı gör delikanlı kim bakalım...

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ohaaaa diyorum ohaaa. Dün az dedik bugün intikam almışlar! Aferim adamlara. Helal olsun. Acayip beğendim. İnşallah bir gün adıma günlük bin tl kazanacaklar ve yarısını verirler. Ula 300 tl verin ! Razıyım. Ben bi günde 150 tl anca harcıyom
    Abi bu hacim genel olarak artış olarak değil ama pay kaparak olacaktır ve olmalıdır.. Kalıcı olan da bu olur, örneğin şu an basit bir örnek vereyim. Youtube'da İNFO YATIRIM kanalı canlı yayın yapıyor, yayında Murat Raşit Arslanoğlu teknik analiz eğitimi veriyor.. İnsanlara fayda sağlaması, hem mevcut hem yeni müşterilerin kazanılmasını sağlayacaktır.. Bu analize aracılık edilmesi ve özellikle televizyonda hem Bloomberg hem de APara'da info yatırım ismi çok fazla zikredilmesi bilinirliğimizi ciddi artırıyor..

Bu arada ilave edeyim, bende 1000'de 4'üne ortağım.. Şirketin büyük kısmı bizdeymiş Sibel hanım şirkete sahip çıksın yoksa tahtından ederiz haaa

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Binde yarım da bende vardı ama, biraz daha gerdirirse ismen pozumu azaltıp buna bineceğim az kaldı. Seninle eşit olalım ortak takibi kolay olsun

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Valla ortak işmen hep derim daha mantıklı ama bu şirket bu hacimlerle bu agresiflikle kazanacağı her 50 m bunu acayip büyütür. İşmende pozisyonum kalıcı, o iş bitti. Hacim işmenin yüzde 40 ı. kredili işlem geliri yüzde 40 ı olacak yani işmenin. İşmen 3.55 kat sermaye büyüklüğü ile 3 kat fiyat büyüklüğü ile kredili işlem gelirleri devede kulak kalacakken infoda çok büyük bi indikatör. Hedef girişimin borsaya yönelik şirketleri vardı. Milli robot vs. Gündemde borsada. Belliki bunlar hacimleri artıracaklar. Ben umutluyum bu şirketten. Riski dağıtmak lazım, büyüme olarak bunu seçtim. Keza akgrt ve deva ve alark pozisyonlarım da var işmen harici. Hepsine güveniyorum. İnfonun ivmeleneceğine güveniyorum.
    Bişeyler yaptıysak hepsi borsadan, ya gene büyüyecek ya gene daha fazla büyüyecek.

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Abi bu hacim genel olarak artış olarak değil ama pay kaparak olacaktır ve olmalıdır.. Kalıcı olan da bu olur, örneğin şu an basit bir örnek vereyim. Youtube'da İNFO YATIRIM kanalı canlı yayın yapıyor, yayında Murat Raşit Arslanoğlu teknik analiz eğitimi veriyor.. İnsanlara fayda sağlaması, hem mevcut hem yeni müşterilerin kazanılmasını sağlayacaktır.. Bu analize aracılık edilmesi ve özellikle televizyonda hem Bloomberg hem de APara'da info yatırım ismi çok fazla zikredilmesi bilinirliğimizi ciddi artırıyor..

Bu arada ilave edeyim, bende 1000'de 4'üne ortağım.. Şirketin büyük kısmı bizdeymiş Sibel hanım şirkete sahip çıksın yoksa tahtından ederiz haaa
    Maşallah tarila. Ortaklığımız hayırlı ve bereketli olsun. Bugün infodan hesap açma işi için aradım. Dedim siz kazanın madem ortağız. Ups ile postaladılar. Evet reklam iyidir. Bloomberg de bende gördüm.

5. Maşallah herkese.Bende şimdilk 1000 de yarım var.50.000 lot.Hedefim 100.000lot .Kısmet

Tarila kardeş aslında ben yüzde 5 seyreden payından memnunum infonun, bu payın artık çokda artacağını düşünmüyorum. Ha %7.5 lere giderse ne mutlu. Ama parasal genişleme ile hacimlerimiz ve kredili işlemlerimiz artacak. Bakalım zaman ne gösterecek.

7.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku

Masallah Tarila.. Bu hesap neye göre dolaşımda ki lota mı toplam lota mı??? Bende toplamda 500k lot olacam diye kendi kendime havalanıyordum...ortaklar tek sorun var info topladığı bu lotları ne yapacak????

8.  Alıntı Originally Posted by Keremece Yazıyı Oku
    Masallah Tarila.. Bu hesap neye göre dolaşımda ki lota mı toplam lota mı??? Bende toplamda 500k lot olacam diye kendi kendime havalanıyordum...ortaklar tek sorun var info topladığı bu lotları ne yapacak????
    Toplam lot abi.. 100 milyon sermayeye göre hesap, bedelli sonrası tabii rüçhanlar dönüşünce.. Ciddi rüçhan aldım zaten ondan çok arttı.. 1 sıfırı eksik yazmışım bu arada 10.000'de 4 benim ki O kadar yok daha 40k lot işte..

Sayfa 332/555 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •