Sayfa 198/555 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Maliyet 6,20 lerde marj çok , 2021 hedef fiyatım şu anki duruma göre 26 , buralardan olmaz be koçum söyle bir 18 lere getir oralarda belki , bugün ufak bir miktar daha aldık sağol spek efendi 👏👏
    Çözmüşsün pztesi al persembe sat iki hafta sonra satma rüçhanları al 2 gün içinde boşalt... Hdfgs satışı olumsuz... Sibel in kalan payları alıcam taahhüt ü olumlu... Hisse bende yok.. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Yaw bir yürü git çömez zaten ben sen degilim rakkasliktan anlamam u.v de yazıyorum hedefe geldi 1 e 1.5 ismen oldu sattık isterse uzaya gitsin prensibin olacak senin gibi elde yokken 5 lira 10 liradan alınca 26 lira fiyat vermiyoruz kist kist başka kapiya
    Çömez mi 😂😂😂😂😂😂 , ismende biz çıkacak çıkacak çıkacak derken sen sürekli düşecek düşecek diyordun hisse 4 den 8,50 lere geldi , yazını gördüm sende 10 lardan bahsediyorsun 😂😂😂 , ya harbiden beni güldürüyorsun 👏👏👏👏

Yeni yazdım u.v ye portföyü takip et birşeyler öğren

4.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Yeni yazdım u.v ye portföyü takip et birşeyler öğren
    Ben sana şöyle söyleyim 2013 de başladım 20.000 TL ile şimdiki rakamı söylesem komplekse girersin öyle senin portföyün 1 kaç katıda değil Çift haneli katı, ben seni biliyorum merak etme senle ilgili söyledikleriminde arkasındayım , benim stratejimi soruyorsan hersene minimum %80 kazanç öyle söyleyim sana en özeti , odaşı (orda da çalıştı % 80 kardaydım ama aç gözlülük işte birde brunson krizi ) saymazsak şimdiye kadar çalıştırdım bu yöntemi , Öyle adam gibi görünüpte adam çarpmaya çalışma , herkese söylüyorum 10.000 TL ile borsaya başla hersene % 80 kazanç sağla o para 10 sene sonra nereye geliyor diye. Daha 4 hafta önce çalıştığım yerde bir arkadaşı infoya soktum adam % 40 karda adam sabah akşam dua ediyor , maksat faydamız dokunsun , senin gibi bencil değiliz yani , maliyetim seni üzüyor biliyorum ama gerçekten 6,20 lerde 😂 sen yine haha 10 demeye devam et , eline bir hesap makinası al hesaplama yap 26 fiyatı görürsün , komik nilkiz

Yaw hehe o kadar portföyü olan adam gelecek burada hergun sayfalarca yazı yazacak 3 kuruşa 10 takla atacak daha da muhatap olma benimle hem rakkas hem pinokyo elemtere fiş kem gözler şiş

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Yaw hehe o kadar portföyü olan adam gelecek burada hergun sayfalarca yazı yazacak 3 kuruşa 10 takla atacak daha da muhatap olma benimle hem rakkas hem pinokyo elemtere fiş kem gözler şiş
    Ama hep böyle yapıyorsun sıkışınca kaçıyorsun , 3-5 kuruş senin işin dostum , bu hisse net iyi bir yer emin ol bütün büyük ve usta yatırımcılar burada , bunlar buraları takip etmiyor ve yazmıyormu sanıyorsun , ama sen sanıyorsun sen böyle bir yatırımcısın işte , seni sahipsiz bırakmam merak etme

7. Bugünkü harekette tek anlamadığım niye devre kesici %5de devreye girmedi. Böyle olacağını bilsem 10.45 alış yerine daha alta yazar daha çok kazanırdım. Genelde, Allah bereket versin 17 kuruş kar bıraktı bugün.
    Hisse yok, takipteyim

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Bugünkü harekette tek anlamadığım niye devre kesici %5de devreye girmedi. Böyle olacağını bilsem 10.45 alış yerine daha alta yazar daha çok kazanırdım. Genelde, Allah bereket versin 17 kuruş kar bıraktı bugün.
    Hisse yok, takipteyim

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Devre kesici açılış fiyatı üzerinden %5 düşüşlerde devreye girer.

Sayfa 198/555 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •