Sayfa 312/555 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 4435 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Hocam likidite eksik sadece 1 milyon hacim için <7.5 olması lazım diğer bütün şartları sağlıyor yani derinlik yetmiyor. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşte sn clstobar o <7.5 ne demek? Bilmiyorum. Yıldız için <2.5 diyor.

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Bence iyi oldu. Çünkü al satcılara iyi bir ders verdi lakin olan portföyümüz eridi. Bizde sabrederiz. Zaten pek bi hareket beklemiyordum. Rüçhanlarda birbirlerini yerler yada kumpas çevirirler bunlar. Oda doğal hedefim bilanço. Senenin bitmesine de pek bişey kalmadı. Son 20 gün paralarımızı güzelce kullanmak nasip olsun.
    Rüçhanlar önceki bedellilerde ciddi prim yapıyordu, bizde olur mu böyle birşey?

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Rüçhanlar önceki bedellilerde ciddi prim yapıyordu, bizde olur mu böyle birşey?
    Valla bugünün görünce pek sanmıyorum. Zaten brütteyiz. Rüçhanlar ne olur marjı nedir ilk gün yüzde 30 diye biliyorum ama bizde brüt diye olmayabilir.valla hisse sattım başka cephelerden tek lota kadar gireceğim. İnfo ya ve patrona düşen, gerçek para yatıranları mağdur etmesinler

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Valla bugünün görünce pek sanmıyorum. Zaten brütteyiz. Rüçhanlar ne olur marjı nedir ilk gün yüzde 30 diye biliyorum ama bizde brüt diye olmayabilir.valla hisse sattım başka cephelerden tek lota kadar gireceğim. İnfo ya ve patrona düşen, gerçek para yatıranları mağdur etmesinler
    aynen katiliyorum su son gun abuk subuk hareketlerden sonra ruchan hisse birsey olacakmis gibi durmuyor

yatırım tavsiyesi degildir

5. Arkadaşlar lot sayımi artirmak istiyorum lakin aklımda birkaç soru var cevaplarsanız sevinirim. Son bedelli yapan şirketler sonrasında
    Ruchanlarda olan sıra dışı fiyatlama infodandevam.ederse sizce
    Ruchana talip olmakmi yoksa ruchanlara hiç bulasmadan Info hissesini mi almak mantıklı? Yada bu beeelli sonuclanmasini beklemek mi?

4.67 hisse
    7.20 ruchan acilis fiyatlarimiz (11.87)

yil sonu kar hedefimiz 55-60 milyon

bugune bir not duselim

7. Bgn çok ayıp ayıp etti, 1 haftada verdiğini 1 günde alıyor maalesef. Ne kadar iyi şirket olsa da basit spek kağıtları gibi hareket etmeyi bırakmıyor.

Bu yıl gördüğüm tüm bedelliler ya ilk başvuru yapıldığında ya onay düştüğünde yada rüçhan tahtası açıldığında en en az 2 tavan yapmıştı ama gel gör ki bizimkisi taban yapıyor. Tamam tavan yapma ama bu kadar kolay da taban olmasan keşke. Kademeler öyle sığ ki onay gelene kadar geçen hafta her malı alan info cumadan beri 10k lot ile 30 kademe düşmesini izliyor. Yarın iyi olur inşallah diyip sineye çekelim bakalım ama 1 aydan şu ana kadar geçen süreç kendi adıma hayal kırıklığı oldu.

8. Kanal desteğine geldik, sanki ciddi bir bayrak oluşumu da var gibi.. Vade Şubat, %125 potansiyel hedefi var.. Aramızda teknikçi yok mu

Sayfa 312/555 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •