Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 20 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Eski fiziki hisselerin bugünkü değerleri

1.  Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bende de tuprasin 380 adet kupon seklinde 1990 yılında mi neydi halka arz olmuştu o zamanki 100 hisseye 20.000 lira vermiştim kırmızı miydi ne 20.000 bonlira vardı o zamanlar belli zamanlar bankadan kar payı filan aldım herhalde 380 adet olarak kupan seklinde duruyor bunları nereye başvuru yapicam

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tam emin olmadan söylüyorum olmazsa kızmayın.Aracı kurumunuz varsa onlarla görüşün.Eğer onlar yapmıyorsa belki Yapı Kredi Bankası ile görüşmeniz uygun olabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Dostum THYAO hisselerine 1400 tl veririm. Ozelden benimle irtibata gec.
    Hisse.net üyeliğine yakışan bir cevap olmamış.

para teklif ettiğinize göre, izlenmesi gerekli yolları, elindeki hisselerin ne kadar değerde olduğunu hesap etmişsinizdir.

önce izlenmesi gerekli yolları, ve bugün ki değerlerini yazıp, ondan sonra teklifinizi yapsaydınız daha şık olurdu diye düşünüyorum.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bende de tuprasin 380 adet kupon seklinde 1990 yılında mi neydi halka arz olmuştu o zamanki 100 hisseye 20.000 lira vermiştim kırmızı miydi ne 20.000 bonlira vardı o zamanlar belli zamanlar bankadan kar payı filan aldım herhalde 380 adet olarak kupan seklinde duruyor bunları nereye başvuru yapicam

tüpraşın yatırımcı ilişkilerine başvurun sizi yönlendirirler

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    tüpraşın yatırımcı ilişkilerine başvurun sizi yönlendirirler
    Aynen öyle yaptım simdi fotokopilerini çekip gonderecegim

Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. Fiziki hisse senetleri kaydilestirilmedigi icin buyuk hak kaybi oluyo bendede 40000 degerinde teletaş hissesi var hamiline yazili yatirimci iliskileriyle gorustum 300 lira para alirsin dediler 86 yilinin 40000 i nerde simdinin 300 lirasi nerde boyle durumda olan bi yatirimci dava acmis ben butun hakkimi istiyorum diye ve mahkemeyi kazanmis ve karar bi ust mahkemede eger bi üst mahkeme onaylarsa ornek teskil eder ve mahrumiyetler giderilir bende o kariri bekleyip mahkeme acicam

6. elinde fiziki senet kalan arkadaşlar varsa, irtibata geçebilirler. her şirket farklı uygulama yapıyor. verilen fiyatlar oldukça komik ve birbirini de tutmuyor.

0 533 422 33 54.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,323
    elimdeki metaş ve mudurnu hisseleri bir işe yararmı, bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

8.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    elimdeki metaş ve mudurnu hisseleri bir işe yararmı, bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim
    mudurnu iflas etti, tasfiye sonrası kalan bakiyeden, hissen kadar alırsın, ama bi şey kalmamıştır.

metaş hissesi ise belki işe yarar...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •