Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Forum Monologları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Varant piyasasına yeni girecekler için bir fıkra

Emekli bir deniz astsubayı abim anlatmıştı, sınıf okulundan çıkıp ilk gemi görevine başladığında, demişler ki gemiciliğin adeti budur, sırayla en kıdemli başçavuşun kucağına oturulur, o kalk demeden kalkılmaz.
    Sırayla başçavuşun kucağına oturmaya başlamışlar, adam kısa süre sonra eliyle dokunup kalkmalarını işaret ediyor, diğeri geliyor oturuyor vs..
    En son sıra bizim çömeze geldiğinde, kucağa o da oturuyor, başçavuş diğerlerini hemen kaldırırken buna bir türlü 'kalk' işaretini vermiyor, saniyeler, dakikalar geçiyor.. En sonunda kahkahayı basıyorlar...

Demem o ki, eğer oturursanız, varant ihraççısı kalk demeden, kucağından kalkamazsınız!
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hisse beklentileri aynı olunca,sadece hisse ile değil her konuda muhatab ve çözümde bulabilirsiniz.Yeterki ortam pozitif olsun

Grip mi faranjit mi nedir lanet birşey oldum. Sadece öksürüp uyumaya çalışıyorum.
    Tüm hastalara şifa dilerim biz bunla baş edemiyoruz ne hastalıklar var.
    Tombul kuş uçuyor da moral oluyor bize.
    öksürük boğazdan ve kuru ise büyük bir kara turp al içini yemek kaşığı genişliğinde oy. içine 1 yemek kaşığı bal bırak bir gece beklesin (ağzı kapalı olacak gece) turp suyunu salınca içindeki bal ile birlikte sabah akşam 1 kaşık iç. 2 güne birşey kalmaz inşallah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Usta çırak Konuşmasından bir kesit.

Usta;
    ütüsüz çamaşır gibisin boğanım kırış kırış, sana yakışmaz bu duruş yap bi kırış.. kat'a ytd..
    Çırak
    Hocam bir şeyler yapMAC ını MAV ını yukarı kestir Bolingerini şeyettir...sen anlıyorsun bu işlerden Yap işte güzel bir teknik...
    usta
    şeyini şey ettimin şeyine ben bişey yapamamki? şey yapanları izliyorum, gözlerim şaşı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    kolay gelsin
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
     Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    kolay gelsin
    Teşekkürler.Hoşgeldin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Bir Hissecinin yeni yıl duası

ALLAHIM YENI YILA GIRERKEN BENIM COCUKLARIMIN NASILMUTSUZ GIRIYORSA BU SEREF (...) OGLU SEREF (...) SAHISLARIN COCUKLARI HEM BU YIL HEMDE OMRU BOYUNCA HEP MUTSUZ,ZEHIR ZEMBEREK GECSIN.HERGUN BU COCUKLAR BABALARINA BEDDUA ETSIN MEZARLARINA TUKURSUN. LUTFEN YARADAN BU DUNYADA BIZE GOSTER BU YNETIMDEKI KISILERIN IZDIRAP CEKTIKLERINI,BIR TRAFIK KAZASINDA KURBAN GITTTIKLERIN GOSTEREN BIR HABERI ILE BIZE 2018 YILINA GIRMEK NASIP EYLE.

Bu link nedir yaaa? Gay sitesi çıkıyor. ...
    http://www.g-charge.com.tr

Tr eklemeyi unutmusuz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •