Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516
Arama sonucu : 127 madde; 121 - 127 arası.

Konu: Forum Monologları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,011
    Blog Entries
    12
    . . .

Alıntı Originally Posted by cd
    Boşverin Kanada'yı, 1 defa yolum düştü, Ekim ayının sonunda pantolonun altına 2 içlik giyerek gezdim :D

Tayland'a gelin, orada Türk mahallesi kuralım. Özkardeşler masaj salonu, Yiğidim Phat Thai restaurantı, Ocakbaşı Ping Pong Show Club….. Yıkalım orayı :D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,011
    Blog Entries
    12
    .
    Borsanın engin sularında küçük yatırımcının beklenmedik olaylar karşısındaki dürtüsel davranışları ve düşünce şekli.

Alıntı Originally Posted by 1515
    12 bin lotu olan kişiyle 350 bin lotu olan aynı şekilde davranamaz. Davranış psikolojisi diye bilim var, hareket tarzları mutlaka farklı olacaktır.

"Fırsatını bulan herkes karısını aldatma potansiyeli taşır" gibi bir şey bu.

İlk tavan bile sürprizdi eminim çoğu kimse satamamıştır çünkü falanca haberi düşecek diye bekliyorduk.

Ertesi gün yine tavan oldu yine satamadık, noooluyoruz amk dedik.

Demek ki büyük bir olay var ki 2 gün tavan gitti, belki 2. Tavanda az miktarda satanlar olmuştur portföyün %1-2 si gibi.

3. Tavanda işler karışmaya başladı,

4 de balatalar yandı.

İlk tavanda biraz satanlar 2. Tavanda üzüldü erken satmışım diye, 2 de satanlar 3 de üzüldü. Sonuçta herkes üzgün, kırgın.

Bir de Kadir gecesinde doğanlar var, hiç satmayıp son tavanda "eeeeh eytere beeea" diyip xx,xx den portföyü epey boşaltanlar. İşte şüphesiz onlar Allah'ın şanslı kullarındandır.

Umarım geçtikleri nakiti heba etmezler. İş işten geçince şöyle yapaydım böyle yapaydım demek kolay da o anda yapamıyoruz işte. Tarihi olayları değerlendirmemiz gibi tıpkı.

O kralın o padişahın veya Atatürk'ün yerinde biz olsak bakalım neler yapabilirdik 2022 den ahkam kesmemiz kolay.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,011
    Blog Entries
    12
    . . .

Alıntı Originally Posted by 1212

En iyimser tahminle bu yeni gelen 300 bini önümüzdeki günlerde al-sat trade sevdasından parayı sifirlayacak.

Bunların en az 100 bini uzun vadeci olacak ama kazandığı/kazanacağı parayı yiyemeden sinir hastası olup psikolojik sorunlar yaşamaya başlayacak.

Bu grubun içinde olan şanslı 50 bin kişi bu mecrada kalacak. Ama onlarında büyük bir kısmı donuk hesaplardan hesaplarını inceleyip satmaya kiyamayacak, bekleyecek.

Kalan 50 bin kişinin 30 bini de bu şekilde para kazanılmıyor deyip fenomen olmaya çalışacak. Milleti dolandırmaya çalışacak.

Kalan 20.000 kişi lüks arabalarla fotolar çektirip biz böyle zengin olduk deyip işi gücü bırakacak. Para bitmeye yakın yeniden başlayacak. O zamana kadar şimdi piyasayı döndürenler toprağa kavuştuğu için yeni spek adayları bu 20.000 içinde parasını bitirmeyenler olacak.

İlişkileri sıcak tutalım Üstadim. Sizin bu 50. Yi 1500 yapan arkadasla nasıl tanisabilirz 🤣🤣🤣🤣. Geleceğin spek adaylarından biri gibi görünüyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,011
    Blog Entries
    12
    . . .

Alıntı Originally Posted by 3030
    Bu yaştan sonra bana aktif tahta işlemi yaptırmayın gidin ne halt yapacaksanız yapın.

Paranız da var aklınızda malida aldınız adamdan daha ne halta bekleme yapıyorsunuz.

Yok bizde para bitti destek at diyorsanız öyle seans sonunda mal yazmayın ehtiyar takımı her zaman tahta izlemez benim hesaba girmem 10 dk zaten.

Yakın gözlüğünü bulana kadarda 5 dk desen,
    en az 15 dk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,011
    Blog Entries
    12
    ,,,,,,,,,

Alıntı Originally Posted by Yeni Ergen
    1 ABD doları 23 milyon 700 bin değil 23.70 TL ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,011
    Blog Entries
    12
    Şarkılar türküler formasyonlarr,
    neye saracağını şaşırmış KY

Alıntı Originally Posted by 3434
    sewenler ayrılmasınn,