Sayfa 9/16 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Forum Monologları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    aha serefini fxtiklerim

Forekscinin küfürü..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Keşke duası kabul olsa . Ula madem olur olmaz dua ediyorsun 4.2 nedir 1.2 iste. Parayla mı la dilini tutan mı var .

..........................

topiğim birine kademe koymuşum,
    vatandaşın yazısı aşağıda.

cafer ne bu yahu hiç birsey anlamıyorum hisse net sana calışıyor bu yollamış oldugun borsa ekranı ne işe yarıyor anlatabilirmisiniz.

Alıntı Originally Posted by xxx Yazıyı Oku
    en iyi yöntem duvarı delıp oyuk acıp kendı ozel kasanızı yapmak girişide elektirik prızı ie kamufle eder. Yada kombi yada çamasır makinasının icine zulanabilir...ama en guzel yontem portmanto dolabının zeminine gizli bölmeli bir konuma kasa yerleştirmek kasa saglam ve betona gömülü ve agır olmalı en az 160 kg olacak sekılde.....En güvenli yer bankadır
     Alıntı Originally Posted by xxx Yazıyı Oku
    bi tane cig tavuk al icini bosalt posete sar koy icine kaldir derin dondurucuya
     Alıntı Originally Posted by xxxxx Yazıyı Oku
    Forumdaşlar yine akıl vermek gibi olmasın ama altını saklamanın en sağlam yolu :

1.yol: potasyum altın siyanür tozuna çevirmek
    2.yol: nitrik asit içinde çözerek sıvı hale getirmek.

Bu sayede elinizdeki altın tıpkı buzdolabınızdaki bir su gibi duracaktır.
    bunlarda evde altın gömücüler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    benim profil resmimi hangi mod değiştirdi?profil resmime bülllük süratlı birini koymuşlar
    ........................

genel kuruldan bildiriyorum: toplantıya katılan bir hissedarın talebiyle tüm katılımcılara birer büyük bardak soğuk su ikram edildi. soğuk sular içildikten 10 dakika sonra orta yaşlı bir ortağımız fenalaştı. yapılan incelemede şahsın içtiği suyun içerisindeki aşırı klor nedeniyle rahatsızlandığı tespit edildi. fenalaşan hissedar "suyunuz bile beleş, musluktan doldurmuşsunuz. siz ne biçim şirketsiniz! lanet olsun hepinize. elimdeki tüm hisseleri satmaya gidiyorum" diye bağıra çağıra salondan ayrıldı. ikinci seans başındaki satışlar sanırım kendisine aitti, kağıt 2.95'ten 2.87'ye düştü bir anda.
    --------------------------------------

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    soğan 10 tl olmuş bist niye iskontolu?
    ..........................

8.  Alıntı Originally Posted by ...... Yazıyı Oku
    Ev almak iyi bir yatirim mi diye bu foruma girdim, karadan havaya fuze alsam mi kiralariz belki noktasindayim

Sent from my iPhone using Tapatalk

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 9/16 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •