Sayfa 21/23 İlkİlk ... 111920212223 SonSon
Arama sonucu : 182 madde; 161 - 168 arası.

Konu: the art of PALA II

https://www.tradingview.com/script/o...N-Strategy-v2/

kısa vadeli periyotlarda iyi değil ama 1-4 saatlık arası nerdeyse her emtiada kar var.

NO REPAİNT.

TEST ETMEDİM GÖRÜNÜŞ OLARAK GÜZEL DENEMEK İSTERSEN. DOSTUM.

YORUMLARA BAKILACAK OLURSA repaint yapmıyor.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

kısa vadeli uygun hale getirilebilir.

emlak sağolasın, linki inceledim koduna da baktım bana uymaz. ben swing traderım. pivotal seviyeyi belirler piyasayı gözlemler ve breaokut veya fakeouta oynarım. pivotal seviye tanımım ise dünkü dibin tepenin fibonacci türevleri değildir. orası bazen ew bazen neowave bazen gann bazen openrange breakout bazen kanal bazen öteki bazen hepsi, bazılarını twitterda ara sıra veriyorum canlı canlı saati de var silme yok . bir süre sonra hepsi aynı noktayı gösteriyor mesela dünkü143 küsür tepesi ve 140,500 dibi gibi,
    senin sistem topiğnde paylaştıklarım hep seviye tespit sonrası adımına yönelikti. yani kurayım bir robot alsın satsın demedim asla da demem. beklediğim noktaya gelmesini beklerim ben. orada manuel pilot.
    Son düzenleme : EWP; 08-02-2018 saat: 23:26.

Alıntı Originally Posted by EWP Yazıyı Oku
    emlak sağolasın, linki inceledim koduna da baktım bana uymaz. ben swing traderım. pivotal seviyeyi belirler piyasayı gözlemler ve breaokut veya fakeouta oynarım. pivotal seviye tanımım ise dünkü dibin tepenin fibonacci türevleri değildir. orası bazen ew bazen neowave bazen gann bazen openrange breakout bazen kanal bazen öteki bazen hepsi, bazılarını twitterda ara sıra veriyorum canlı canlı saati de var silme yok . bir süre sonra hepsi aynı noktayı gösteriyor mesela bügünkü 143 küsür tepesi ve 140,500 dibi gibi,
    senin sistem topiğnde paylaştıklarım hep seviye tespit sonrası adımına yönelikti. yani kurayım bir robot alsın satsın demedim asla da demem. beklediğim noktaya gelmesini beklerim ben. orada manuel pilot.
    ben armut piş ağzıma düş stratejisi seviyorum dostum ekran başında akşama kadar bekleyip manuel bana ters.

az olsun kafa rahat olsun ;)

işlem yapmayı bırak ekranı izlemeye bile üşeniyorum

emlak bak ne diyor senin linkte
    PineActivationFunctionTanh(v) => (exp(v) - exp(-v))/(exp(v) + exp(-v))
    v=volume; hacimin üsselinin evrilmişinin çevrilmişinin tanjantı
    uhhh, havucun suyunun posasının suyu
    uzak dur o apladan

Alıntı Originally Posted by EWP Yazıyı Oku
    emlak bak ne diyor senin linkte

v=volume; hacimin üsselinin evrilmişinin çevrilmişinin tanjantı
    uhhh, havucun suyunun posasının suyu
    uzak dur o apladan
    dostum biyerde denk geldi tam incelemedim testte etmedim üç beş grafikte baktım güzel sonuçlar vermişti ama yorumlarda nrp geçince inandım canlı olarak test etmedim ama repaint yapmıyor olsa gerek tonla hatalı sinyal var % 5 bile yemişti endekste.

kodlama bilgim çok iyi değil. uğraşmak lazım tanjantı almasa belki daha sonuç üretir

8. Usta teşekkür ederim de bu code işi bizi aşar..

Sayfa 21/23 İlkİlk ... 111920212223 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •