Sayfa 4/23 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 182 madde; 25 - 32 arası.

Konu: the art of PALA II

bende takip etmiyorum sn. rosense, iki analiz okuyayım derken içimi afakanlar basıyor. yarın kıyamet kopacak zannediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by EWP Yazıyı Oku
    bende takip etmiyorum sn. rosense, iki analiz okuyayım derken içimi afakanlar basıyor. yarın kıyamet kopacak zannediyorum.
    Aklıma AMERİKADAKİ Tarım dışı istihdam geldi ÖNEMLİMİ ?

3. Sn rosense; zaten daha önce de en son 1-2 aylık yükselişi itki midir yoksa abc midir olmadı bist amuda mı kalkıyo gibin çözmeye çalışırken bende yazı tura atıyordum acaba hangisi diye.. kaldı ki bu topiğin ilk sürümünde itki olmadığı sayın EWP tarafından net bi şekilde gösterilmiştir..kendisine teşekkür ediyoruz bu topiğin takipçisi olarak..

4.  Alıntı Originally Posted by Obsiwan Yazıyı Oku
    .bu topiğin takipçisi olarak.. kendisine teşekkür ediyoruz
    sİZLER BU İŞLERİ çözebilmiş ŞAHSİYETLERSİNİZ ben ise henüz heceleme safhasındayım keşke daha çabuk öğrenme kabiliyetim olsada basamakları üçer üçer çıksam ne yazık ki bu mümkün değil
    topiği geç farkettim yararlı olduğu tartışılmaz takipcisi olacağım teşekkür ederim

5.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    hele bir de tüm bunları
    gecikmeli data seyrederek yapanlar var.

yersen
     Alıntı Originally Posted by EWP Yazıyı Oku
    hele bir de tüm bunları gecikmeli data seyrederek yapanlar var.

yersen
    sAYIN EWP Piyasada SAYGI duyduğum SAHSİYETLERdensiniz ne yani ben GRAFİĞİN üzerine otamatik OK attıramıyorda MANUEL kendim çiziyorsam bunun sakıncası ne ?
    Görünen KÖY kılavuz ister mi ?

Bu yazıları Vob 24 topiğinde yazdım ses vermeyince buraya taşıdım .

GRAFİKTEKİ kesişimlerin altına yanına ok işareti koyulmasının neresi komik anlayamadım ?

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    sAYIN EWP Piyasada SAYGI duyduğum SAHSİYETLERdensiniz ne yani ben GRAFİĞİN üzerine otamatik OK attıramıyorda MANUEL kendim çiziyorsam bunun sakıncası ne ?
    Görünen KÖY kılavuz ister mi ?

Bu yazıları Vob 24 topiğinde yazdım ses vermeyince buraya taşıdım .

GRAFİKTEKİ kesişimlerin altına yanına ok işareti koyulmasının neresi komik anlayamadım ?
    alıntı yaptığınız yazı benim değil sn. bearbull un, benim söylediğim manuel okçu kişi siz değilsiniz. o kendini biliyor merak etmeyiniz. sistem gurusu ağır abi var ya o.

7.  Alıntı Originally Posted by EWP Yazıyı Oku
    alıntı yaptığınız yazı benim değil sn. bearbull un, benim söylediğim manuel okçu kişi siz değilsiniz. o kendini biliyor merak etmeyiniz. sistem gurusu ağır abi var ya o.
    Yanlış anlamamdan dolayı sizden özür dilerim

Sayfa 4/23 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •