Sayfa 173/773 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sirius_B Yazıyı Oku
    sn emilgudea hissedeki son durum ne düşünüyorsunuz hala hissedemisiniz?
    bende cok merak ediyorum ,ancak boyle bir ortamda grafik trend islemez gibi.hisse toplayicilari daha dusmesini arzu eder.cok uzun sure burdayiz gibi....

2. DOLAR 50 tl olsa umrumda değil.5 sene ELBİSE almam 10 sene AYAKKABI almam dışarda YEMEM TATİLE gitmem LÜKS çok harcamam hepsini keser ayagıma KARA LASTİK giyer SOĞAN EKMEK yerim.
    BEN ÇANAKKALE de ŞEHİT OLMUŞ DEDEMİN BAŞINI ÖNE EĞDİRMEM.

3.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    DOLAR 50 tl olsa umrumda değil.5 sene ELBİSE almam 10 sene AYAKKABI almam dışarda YEMEM TATİLE gitmem LÜKS çok harcamam hepsini keser ayagıma KARA LASTİK giyer SOĞAN EKMEK yerim.
    BEN ÇANAKKALE de ŞEHİT OLMUŞ DEDEMİN BAŞINI ÖNE EĞDİRMEM.
    Helal Olsun Size . Savasin her turlusu var.bu da bir turu. Oyunu kuralina gore oynayip HERSEYİ lehimize cevirebiliriz insallah.Bakarsiniz Geceyarisi gerginiligi alacak bir twit atar.Ama ortadogu planini bozan guclu bir ulkenin "HEY NOLUYOR BURADA DEYİP"mudahale etmesi hic mi hic hoslarina gitmedi.onlar yeni bir duzen alincaya kadar insallah biz dereyi geceriz....selamlar

4. katar 300 milyar dolar gonderiyor soylentisi var.bir ekonomi tarisma platformunun dolar sayfasinda bir panik havasi hakim.

5. an itibari ile dolar 7 7,30 7,50 tl gibi fiyatlar havada ucusuyor.bankalar alim satim makasini da cok acmislar.piyasalar acildiginda bakalim ne olacak

6. Bakan Albayrak, gereken adımların atılmaya başlandığını vurguladı:

"Pazartesi sabahtan itibaren piyasaları rahatlatmak amaçlı olarak kurumlarımız gerekli aksiyonları alacak ve bu konuda gerekli duyuruları piyasa ile paylaşacaklar. Dediğim gibi, tüm önlem ve aksiyon planlarımız hazır."

7. Her şeyin zıvanadan çıktığı bir ortamda endeks artı bile açabilir.

Her krizin bedeli, kışın evinde çocuklarını ısıtacak iki parça yakacak odun bulamadığı için kendini asan ANNE gibi yoksullara çıkar. Tuzu kuru olanların hamaset dolu boş sallamalarına değil.

Emperyalizme bağımlı bir ekonomi yaratarak, emperyalizme göbekten bağlı sınıfları en öne taşıyarak emperyalizm karşıtlığı yapamazsınız.

Daha dün 6. filo ya kıble edinip namaza duranlar , iki ayyaşdan biri diye en zor şartlarda bu Cumhuriyetin temellerini atan Mustafa Kemal ATATÜRK ü ima edenler hiç değil.
    Teknik Analiz size fiyatın değil, kitlelerin davranışını gösterir. Bütün trendler, insanların birbirine aşıladığı duyguların üzerinde yükselir.

8. Ayvalık, Çanakkale, Kaz dağları, İmroz adasına festival, seminer ve konferans etkinliklerine katılmak için bu akşam yola çıkıyorum. Tartışacağımız konu başlığı Permakültür organik tarım uygulaması ve geleceği, topraklarımızın organik maddece zenginleşririlmesi, bulunduğumuz bölgelerimizde köylüye daha fazla nasıl yardımda bulunabiliriz v.s.
    Teknik Analiz size fiyatın değil, kitlelerin davranışını gösterir. Bütün trendler, insanların birbirine aşıladığı duyguların üzerinde yükselir.

Sayfa 173/773 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •