Sayfa 232/773 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    cok guzel fiyatlara cikacaktir.ama bizler sabredip o gunleri gorebilecek miyiz bilemem.ilk 5 tl yi gordugunde trenden atlariz gibime geliyor.
    8 10 aralığına kadar tek lot vermem bu hissede mal kriz ortamında dipte alınır. Yabancı bu hisseye 5 TL den sonra gelir tahmin tabii ki

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. [QUOTE=fener1907;3069706]8 10 aralığına kadar tek lot vermem bu hissede mal kriz ortamında dipte alınır. Yabancı bu hisseye 5 TL den sonra gelir tahmin tabii ki

uzun suredir ayni istek ve duygular icindeyim.bekliyoruz.hayirlisi bakalim.
    tam bir yil icindeki en guzel kap haberine verdigi tepki ortada .aslinda boyle olmasi guzel gunlerin habercisi olarak dusunmeme neden oldu.sebebini bilmedigim bir sekilde...

3. [QUOTE=kemal41;3070241]
     Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    8 10 aralığına kadar tek lot vermem bu hissede mal kriz ortamında dipte alınır. Yabancı bu hisseye 5 TL den sonra gelir tahmin tabii ki

uzun suredir ayni istek ve duygular icindeyim.bekliyoruz.hayirlisi bakalim.
    tam bir yil icindeki en guzel kap haberine verdigi tepki ortada .aslinda boyle olmasi guzel gunlerin habercisi olarak dusunmeme neden oldu.sebebini bilmedigim bir sekilde...
    bak kardeşim küçük yatırımcı durana toplanana atlamaz kalkana atlar 4 5 bandına gelsin herkes safkarcı olur)))))
    Temmuzda inşallah A GRUBUNA geçer
    yıl sonu yeni yıl başı da gipten çıkar.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. Ben bu şirkete güveniyorum.inanmak başarmanın yarısıdır.fazla degil 20 bin lot malım var uzun vade yatırımcıyım.

5.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Ben bu şirkete güveniyorum.inanmak başarmanın yarısıdır.fazla degil 20 bin lot malım var uzun vade yatırımcıyım.
    size katiliyorum.merak ettigim sey bilanco aciklandigi gun kapanis fiyati.6 aylik bilancosunu 27 temmuzda acikladiklarinda 2.58 gibiydi

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    size katiliyorum.merak ettigim sey bilanco aciklandigi gun kapanis fiyati.6 aylik bilancosunu 27 temmuzda acikladiklarinda 2.58 gibiydi
    şubatın ikinci haftası bilanço gelir
    2.58 fiata ek olarak
    dijicool klima birleşimi
    ayrıyeten 3 tane ihale
    fiatlaması olması lazım

7.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    şubatın ikinci haftası bilanço gelir
    2.58 fiata ek olarak
    dijicool klima birleşimi
    ayrıyeten 3 tane ihale
    fiatlaması olması lazım
    evet ama soyle bir durum var.eger birilerinin farkli ve daha buyuk bir dusuncesi var ise bu dediklerinizin(ki aynen sizin gibi dusunuyorum)hic biri olmayip ters kose yapip k.y yi tamamen doktukten sonra dediklerinizi fiyatlayabilirler.

8. sanirim 1 tam sene boyunca o kadar firsati kacirinca paronayak oldum.bu kadar kompleks bir durumda olmayabilir.

Sayfa 232/773 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •