Sayfa 3/773 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Borsa Yönetim Kurulunun 23/10/2017 tarihli kararı ve Sermaye Piyasası Kurulu’nun 06/12/2017 tarihinde izahnamesini
    onaylamasıçerçevesinde, Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat A.Ş.’nin (Şirket)
    çıkarılmışsermayesinin 18.000.000 TL’den 27.000.000 TL’ye yükseltilmesi dolayısıyla ihraç edilecek toplam 9.000.000 TL
    nominaldeğerli payları, Borsa Birincil Piyasa’da "Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi" ile beher pay için
    1,98TL fiyattan 10-11/01/2018 tarihlerinde Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (Meksa Yatırım) aracılığıyla, SAFKR.HE
    (ikincilpiyasada işlem kodu SAFKR.E olacaktır) işlem sırasında satışa sunulacaktır.Bahse konu işlem sırasına bir
    seferdeemir girişinde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Ayrıca, SAFKR.HE’ye yalnızca halka arz süresinin sonuna
    kadargeçerli [İptale Kadar Geçerli (İKG)] emir türünü kullanarak emir iletmek mümkündür.Birincil piyasa işlemlerinin
    tamamlanmasınıtakiben, Borsamızca yapılacak değerlendirmenin ardından ihraç edilen payların Borsamız Gelişen
    İşletmelerPazarı'nda işlem sırası açılacaktır.Şirketin paylarının halka arzına ilişkin izahname Kamuyu Aydınlatma
    Platformu’nunhttps://www.kap.org.tr/tr/sirketler/DK internet adresinde yayınlanmaktadır.

Sizce nasıl bi firma neler olabilir fikirleriniz

Safkar Ege Soğutmacılık Klima, 1 TL nominal değeri 1,98 TL'den sabit fiyatla talep toplama ve satış yöntemiyle Meksa Yatırım aracılığında 10-11-/01/2018 tarihlerinde iki iş günü süre ile "SAFKR" koduyla Borsa Birincil Piyasası'nda satışa sunulacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. 1 liralık şirket...öz kaynaklar 21 milyon lira... 2016 karı 3 milyon lira... 2017 6 aylık karı 2016 yılına göre düşmüş...yatırımlık bir hisse değil...spekülasyon için birşey diyemem...aracı kurumlar istediği şirkete istediği fiyatı biçebiliyorlar...fiyat tespiti yapılırken karlılık ve gelecege yönelik beklentilerle fiyat belirlenir hisse de birşey yok ama halka arz nede olsa 2 katına kilitlersin...geçen yıl oyak yatırım ffkrl için fiyat tespiti yapmıştı zorunlu çagrı için bulduğu fiyat 3.61 lira şirketin şimdi özsermayesine göre pay degeri 6.50 lira halka arz olsaydı 20 lira fiyat biçerlerdi ama küçük yatırımcıya para verecekler ya istedikleri fiyatı belirleyebiliyorlar...düzün bir mekenizma yok spk önüne ne gelirse onaylıyor...yeni moda soygun halka arz...

5. Bence beyaz ve kerevitas geçer )))

Gelişen pazarda olması avantaj firmaya netten baktım fena görünmüyor çalışan iş yapan üreten bi tesis açıldıkdan sonra biraz düşünüyorum hayırlısı

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Gelişen pazarda olması avantaj firmaya netten baktım fena görünmüyor çalışan iş yapan üreten bi tesis açıldıkdan sonra biraz düşünüyorum hayırlısı
    Sen girersen kesin bu hisse coker.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 18 yıldır meksa yatırımla çalışıyorum..halka arzı yapan bizimkiler...ciddi bir meblağ ile giriyorum hayırlısı bakalım...y.t.d

Sayfa 3/773 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •