Sayfa 358/773 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. bu hissede oyuncu yok arkadaşlar bak seans sonuna dogru tavanlasa tavan kapatsa yarın bütün Türkiye burada.Ama işte oyuncu kabiliyetine haiz insanlar hissede mevcut degil.birde yukarı gidince bazıları yangından mal kaçırır gibi yukardan vereyim aşağıdan alayım mantığı ile hareket ediyorlar.onlarda her kimse destek olacağına köstek oluyor.iş yaptım zannediyor.kısaca cesaretli işi bilen bir oyuncu lazım hisseye.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    bu hissede oyuncu yok arkadaşlar bak seans sonuna dogru tavanlasa tavan kapatsa yarın bütün Türkiye burada.Ama işte oyuncu kabiliyetine haiz insanlar hissede mevcut degil.birde yukarı gidince bazıları yangından mal kaçırır gibi yukardan vereyim aşağıdan alayım mantığı ile hareket ediyorlar.onlarda her kimse destek olacağına köstek oluyor.iş yaptım zannediyor.kısaca cesaretli işi bilen bir oyuncu lazım hisseye.
    kismen katiliyorum.ilk 5 teki kurum herseyin hesabini yapmislardir.kendilerini birilerinin elinde oyuncak yapmazlar kuvvetle muhtemel. hisse fiyatina bu siralar karismiyor ise vardir bir bildikleri.milyon lot olacak elinde sen kalk 10-20bin lot ile dusurulmesine izin ver demek ki islerine geliyor ellaham.bence diyim bari.ytd

3. Borsa tarihinde böyle bir hisse yok iki kuruş çıkınca bin lotla aşağı indiriyorlar bu 5 büyük yatırımcı ve patron milyon lotları elinde süs olarak mı tutuyor anlamıyorum bi gün tavan yaptırsalar hisseyi en az 3 gün küçük yarırımcıyla birlikte tavan olur ben anlamakta güçlük çekiyorum artık yatırım tavsiyesi değildir.

4. hafta içi spk bülteni çıkarsa onay yazısıda olacaktır haber duyulunca bi devre kesici yer fazlası olur mu bilmek zor

5. 2.14 de 40 k var gerisi boş hatta 2.22 de 100 adet var

6. milyon lotu olanlarin 40 bin alacak durumu yok mu sanki .demek ki bekleniyor. vakti gelmedi.

7. benim yazdığımdan bu sonuç çıkmaz kemal 41 ky talebide az demek istedim

8. gelişen işletmeler sıkalasından çıkma ihtimali ? var mı arkadaşlar

Sayfa 358/773 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •