Sayfa 366/773 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Bu gidişle bedelsiz de mundar olacak.bi 15 ay daha bekleriz

2. Gedik vermesi iyi,onun satması,hissenin önünü açar.p.tesi yüksek açılırsa,hisse 4 nala koşar

3.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Gedik vermesi iyi,onun satması,hissenin önünü açar.p.tesi yüksek açılırsa,hisse 4 nala koşar
    Aynen katılıyorum

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Bu gidişle bedelsiz de mundar olacak.bi 15 ay daha bekleriz
    İyi haberlere tepki vermiyo kötü habere nasıl tepki verir düşünmek bile istemiyorum. Yakında 1ç açıklanacak zarar açıklarsa çıkmaya bile fırsat vermez.

5.  Alıntı Originally Posted by tekin67 Yazıyı Oku
    İyi haberlere tepki vermiyo kötü habere nasıl tepki verir düşünmek bile istemiyorum. Yakında 1ç açıklanacak zarar açıklarsa çıkmaya bile fırsat vermez.
    1ceyrek ve 3. Çeyrek yok bildiğim kadarıyla. B grubunda. 6 ve 12 Aylık bilanço var. Yanlussam duzeltin

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    1ceyrek ve 3. Çeyrek yok bildiğim kadarıyla. B grubunda. 6 ve 12 Aylık bilanço var. Yanlussam duzeltin
    Kafa bırakmadı ki haklısın 6 ayda bir açıklanıyor. Grup konusunda yanılıyorsun Rus çocuklarının kağıdı olduğundan R grubunda yer alıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by tekin67 Yazıyı Oku
    Kafa bırakmadı ki haklısın 6 ayda bir açıklanıyor. Grup konusunda yanılıyorsun Rus çocuklarının kağıdı olduğundan R grubunda yer alıyor.
    Rus çocukları... gedik menkul kan kusturdular..
    Ne lanet spekmis..
    Ama Allah büyük. O da bir gün kan kusar....

8. Şahsi ve samimi fikrim şudur ki kimsenin hisseyi bir yere taşımak gibi bir kaygısı hatta gayreti yoktur. Kapalı kapılar ardında al gülüm ver gülüm hesabı yapılıyor.hatirlarsiniz en son 1 750 000 lot işlem yapıldığında o günden sonra ne yukarı çıktı ne de hacim yapti.simdi de 900 bin işlem gördü cuma .sonuç sifir.........beni bağlar sesli düşündüm.

Sayfa 366/773 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •