Sayfa 385/773 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Bunun sabırla falan alakası yok 6 milyon hisseyi de küçük yatırımcının kucağına verdiler bu hisse 1 liranın altına da düşer çünkü patron patron değil her ortamda hisse mi satılır arkadaş kimse sormuyormu yönetim kurulunda bu adama nereye gidiyor şirket diye herşey olumlu ama fiyat niye olumsuz ne kar yaptılarsa satıyor sürekli yatırım tavsiyesi değildir...

2. Ölme eşeğim ölme misali kendimizi kaldırıyoruz.iyi niyetli ve hisse gidecek olsa fiyatı aşağı çekip k.y. almasına izin verirler miydi.gunluk 4-6kademede oynayıp kazanıyorlar onlara yeter işte .toplanıyor demesin kimse 16 ayda toplansa toplanırdı değil mi.hayatta ilk ve tek pismanligim. Bu hisseye girmek oldu. Ha bugün ya yarın diye diye 16 ay oldu. İsterse Apple satın alsın.ben yatırımcıya ne kazandirabilmis ona bakarım.cogunun portföyü kadar zararım var. Şöyle Ağız dolusu kufredecem kendime yakistiramiyorum. Herşey bitti Ocak ayını bekle gipten çıksın diye onun icinde 10, 20 kademe çıkar sonra o da biter.6 aylık bilanço dan hiç umudum yok.elbette kar açıklar ama çıtayı %813lere çıkarmış oldular bir kere. Ne diyeyim daha.yarin 1.67 den 2 kademe yukarı sonra 8 kademe aşağıya gün sonu 1.64 mi olacak
    ACABAAAAAAAA.
    YATİRİM TAVSİYESİ DE DEGİL AYRİCA
    NOT; lütfen birbirimize karşı kırıcı olmayalım. Burada duygularimizi paylasiyoruz. Düşünce ve bilgilerimiz iş görmüyor , spek in savurduğu yaprak olmuş hisse

3.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Ölme eşeğim ölme misali kendimizi kaldırıyoruz.iyi niyetli ve hisse gidecek olsa fiyatı aşağı çekip k.y. almasına izin verirler miydi.gunluk 4-6kademede oynayıp kazanıyorlar onlara yeter işte .toplanıyor demesin kimse 16 ayda toplansa toplanırdı değil mi.hayatta ilk ve tek pismanligim. Bu hisseye girmek oldu. Ha bugün ya yarın diye diye 16 ay oldu. İsterse Apple satın alsın.ben yatırımcıya ne kazandirabilmis ona bakarım.cogunun portföyü kadar zararım var. Şöyle Ağız dolusu kufredecem kendime yakistiramiyorum. Herşey bitti Ocak ayını bekle gipten çıksın diye onun icinde 10, 20 kademe çıkar sonra o da biter.6 aylık bilanço dan hiç umudum yok.elbette kar açıklar ama çıtayı %813lere çıkarmış oldular bir kere. Ne diyeyim daha.yarin 1.67 den 2 kademe yukarı sonra 8 kademe aşağıya gün sonu 1.64 mi olacak
    ACABAAAAAAAA.
    YATİRİM TAVSİYESİ DE DEGİL AYRİCA
    NOT; lütfen birbirimize karşı kırıcı olmayalım. Burada duygularimizi paylasiyoruz. Düşünce ve bilgilerimiz iş görmüyor , spek in savurduğu yaprak olmuş hisse
    Dediklerinin hepsine katılıyorum toplansa 1.5 senede toplanır olumlu haberlerle yukarı çekilirdi. Aşağı baskılaması kağıtta spek var algısı yaratmak bundan sonrada beklenti kalmadı ilk durak 1.5xx sonrası ortamı bulursa 1.4xx sabır diyecem o da bir yere kadar.

4. Sinyal Durumu,;
    Sistemimiz bugün bir NAKİTTE KAL sinyali verdi. Önceki SAT tavsiyesi 5 gün önce 24.04.2019 tarihinde hisse senedi fiyatı 1,78 iken yapılmıştı. O zamandan beri SAFKR.IS %-6,39 düştü.
    .Piyasa Görünümü Piyasa nihayet yukarı yönde bir canlanmanın işaretlerini vermeye 0başladı. Bugün bir boğa formasyonu belirlendi
    Alinti...........Turkishbulls un bugünkü yorumu

5. grande23 siz şirketin mali yapısı, temeli ile tekniğini karıştırıyorsunuz
    bazen güzel şirketler fiyatlanmıyor ama tahta yapıcı yapmıyor ama talep görmüyor
    bazen bu güzel açıklama ya da haberler elindeki malı satmak için kullanıyor

6. Madem pozitif yönde tepki vermiyorsun.bari nötr kal.komik hacimle ne demeye düşüyorsun.beni korkutup satmami mi saglayacaksin bu hareketine. Gün gelecek Kemal bey pardon 10 TL versem her lotunuza verebilir misiniz diye soracaksınız. Ama ben yok diyeceğim .bu anam için bu babam için buda Kırat için deyip 25 TL diyeceğim.hayati girgira almazsak patlariz di mi.

7. Yarın artidayiz insallah

8.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Yarın artidayiz insallah
    -0,60 tahmin yanlış Kemal

Sayfa 385/773 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz