Sayfa 388/773 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Vay halimize o zaman

2. Arkadaşlar ben geçen hafta dayanamadım sattım çıktım.hakkınızda hayırlısı olsun.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Vay halimize o zaman
    Arkadaş sen de benim gibi yaklaşık 1 senedir bu kağıdın kahrını çekiyosun maliyet yüksek. Bu yazdıklarım ytd değil geçen aya kadar spek mal topluyor izlenimi alıyordum. Meksa mal satarken Gedik alıyordu bu olumlu izlenim veriyordu. Fakat ikisinin gelen iyi haberlerle bir günde 100 er 200 er bin mal satması soru işaretleri oluşturdu. Yetmiyormuş gibi kağıdı bu seviyelere getirmesi mal toplamak değil de kaptırmak yani çakmak gibi geliyor. Tek ümidim sattığı malların bankalardaki kendi gibi Rus çocuklarına gitmesi

4. Halbuki Gedik birçok hisseyi 4 e 5 e katlamisligi var.bize sumsuklugu tutası geldi

5.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Halbuki Gedik birçok hisseyi 4 e 5 e katlamisligi var.bize sumsuklugu tutası geldi
    Seni bilmem de benim bastığım yerden ot bitmez bu gün satayım kağıt uçar bütün arkadaşlardan kısmetlerine engel olduğum için özür diliyorum. Satmama mın diğer nedeni bu kadar emin olduğum kağıttan zararla çıkarsam bist hayatım biter. 2011 de Takastan emin olduğum ORGE 1.82 ye aldım (temettüden önce) aynı bu silkelemelerle sattım kağıt 30 Tl yi gördü 2012 de bir yemin ettim 6 sene sonra 2018 de takastan dolayı bu kağıdı aldım aynı şey başıma gelirse biterim.

6. Aynen katılıyorum.dayanabilirsen dayan derim.Allah acil paraya ihtiyaç hissettirmesi.

7.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben geçen hafta dayanamadım sattım çıktım.hakkınızda hayırlısı olsun.
    En iyisini yapmışsın,bende kaç defa niyetlendim yapamadım,daha doğrusu üstte gidince yazmaya fırsat kalmadan bastı.Başka takit ettiğiniz kağıt varmı?

8. 1,60 KESİN STOP İLE...1,62 DESTEĞİ 1,80 DİRENCİ VAR..MACD VE RSI PU DURUMDA.....
    Alıntı twitter

Sayfa 388/773 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •