Sayfa 408/773 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    İki kademe çıktı ya.hemen frenleyin mk
    Eksiye giderken bir siniriniz yok ama değil mi mk

2. Son dönemdeki halka arzların en rezilisin. Digi-cool klimayı alınca seni de birşey zannetmiştik, öğrendik ki rüzgar yapmışsın, digi-cool'un tesislerini kiraya vermişsin. Güle güle harcayın.

3.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Son dönemdeki halka arzların en rezilisin. Digi-cool klimayı alınca seni de birşey zannetmiştik, öğrendik ki rüzgar yapmışsın, digi-cool'un tesislerini kiraya vermişsin. Güle güle harcayın.
    Günün mundar geçeceği ilk on dk da belli oluyor zaten.bu kağıdın toplandığı falanda yok.bana kimse masal anlatmasını.

4.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Son dönemdeki halka arzların en rezilisin. Digi-cool klimayı alınca seni de birşey zannetmiştik, öğrendik ki rüzgar yapmışsın, digi-cool'un tesislerini kiraya vermişsin. Güle güle harcayın.
    İyi haberlere beton çektiler sende toprakla üstünü mü kapatıyorsun. İnadına bu gün 8000 lot daha aldım. İnatta bir murattır.

5. İnerken 10ar çıkarken 2 şer.kamyon dolusu kufredecegim de yapamıyorum.niyetliyim

ACEMİ çizer (%78.6) 1.45 mi? demişti. 1.69 - 1.78 makas aralığı iyi fiyat. fit olun derim. Malum İzmir HI demeden bu iş olmazzz. Ben bilmem Levend hocam (büyüklerim) bilir.

Hayırlı Cumalar
    Cübbeli hocamın kutsal dişleriyle ısırılmış mübarek hurma.Her derde şifa(SAFKR dahil)
    https://www.youtube.com/watch?v=mv1NHqcKWxg

YABANCI(FON)LAR SAFKR I HALA KEŞFETMEDİ.

CİA'ya ait web sitesinde bütün ülkelerin demografik, coğrafik, ekonomik ve hatta ülkelerde bulunan terör örgütlerinden,
    ülkede yaşayan insanların yaş aralığına kadar birçok ilginç bilgi mevcut. Site sürekli güncelleniyor.
    Hastane bilgileri bile var. Ülkede AIDS var mı onun detayı bile var.

https://www.cia.gov/library/publicat...k/geos/tu.html

Sayfa 408/773 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •