Sayfa 427/773 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. İran Amerika dronu düşürmüş,ondan piyasa aşağı

2. Merak ettiğim tek şey Gedik saklamada 2.450.000 lot ile liste başı.acaba ne amaçlayarak bu kadar topladı . Birileri Gedik in eline mi verdi.yoksa Gedik birşey mi planlıyor.bu işten nasıl kar la çıkacak.heyecanla bekliyorum 🤔🤗💰

3. Gedikteki malın %10u benim. Çocukarımın geleceği için aldım. Tamamı da halka arz fiyatının altından. Mümkün olsa da piyasada işlem görmeyen tipe dönüştürsem. Temettü ve Sermaye artırımından gelenlerlede üstüne ekleyeceğim. Gerisini bilmem. (Asla yatırım tavsiyesi değildir.)

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Beyoglu Yazıyı Oku
    Gedikteki malın %10u benim. Çocukarımın geleceği için aldım. Tamamı da halka arz fiyatının altından. Mümkün olsa da piyasada işlem görmeyen tipe dönüştürsem. Temettü ve Sermaye artırımından gelenlerlede üstüne ekleyeceğim. Gerisini bilmem. (Asla yatırım tavsiyesi değildir.)

Hayırlı olsun.Allah pişman etmesin.ulkemiz şirketimiz ve bizlerde kazanalim.

5.  Alıntı Originally Posted by Beyoglu Yazıyı Oku
    Gedikteki malın %10u benim. Çocukarımın geleceği için aldım. Tamamı da halka arz fiyatının altından. Mümkün olsa da piyasada işlem görmeyen tipe dönüştürsem. Temettü ve Sermaye artırımından gelenlerlede üstüne ekleyeceğim. Gerisini bilmem. (Asla yatırım tavsiyesi değildir.)

böyle bir hissede bana göre yüklü bir pozisyonda olmanız
    şirkete güveninizden kaynaklı olduğunu düşünüyorum
    hakkınıza da hayırlısı..

6.  Alıntı Originally Posted by Beyoglu Yazıyı Oku

Yaklaşık 200 bin lotu var sanırım..
    Yani, günlük trade yapabilecek lotlar..
    Belki de spek budur

7.  Alıntı Originally Posted by Beyoglu Yazıyı Oku

Kardeş yanlış anlamada,sende bu kadar lot varsa bu kağıt gitmez.Bunun çok örneği var.Kazanmak istiyorsan büyük kısmını sat,geri kalanla zaten kazanmış olursun.Bir kişide bu kadar lota razı olmazlar.Biz bunu beklerken daha ne kağıtlar gitti.Bu kadar sermayen varsa git u-30,u-50 de oyna.yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Bir arkadaşımda bir kağıtta yüklü miktarda vardı.Tam 3 sene bekledi.Satmasıyla gitmesi bir oldu kağıdın.Kafayı yiyecekti.Dedimki ona sen sattığın için gitti zaten.Satmasaydın gitmeyecekti.Tekrar diyom yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 427/773 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •