Sayfa 452/773 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Kemal bey zaten düştü,normal şartlarda dün 2 yi zorlayacaktı kağıt,ama ne olduysa o yazınca oldu .öncekindede öyle oldu.Bak geçmiştede yazmıştım.dünkü tezim geçerli.Hepimiz maldayız zaten.Maliyetlerimizde yüksek.Altlara alış yazan olmazsa elleri mahkum götürecekler.Değilse satma imkanları yok.Yeterki yabancı alıcı gelmesin.Hiç olmazsa maliyetlerimize gelsek.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. az hacme rağmen bugün alış tarafı daha kuvvetli net alımlar var

3.  Alıntı Originally Posted by gaban Yazıyı Oku
    Kemal bey zaten düştü,normal şartlarda dün 2 yi zorlayacaktı kağıt,ama ne olduysa o yazınca oldu .öncekindede öyle oldu.Bak geçmiştede yazmıştım.dünkü tezim geçerli.Hepimiz maldayız zaten.Maliyetlerimizde yüksek.Altlara alış yazan olmazsa elleri mahkum götürecekler.Değilse satma imkanları yok.Yeterki yabancı alıcı gelmesin.Hiç olmazsa maliyetlerimize gelsek.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    452.sayfayi yazıyoruz 1 sayfadan beri kimler geldi neler yazdı animsarim.sizin çok önceden yazdığınız o satırları hatırlarım.kuvvetle muhtemelen rastlantı yada paraya yön verebilen bir arkadaş.iyi olacak bekleyin dediğine göre bir bildiği olmalı.zaten başka bir b planımız da yok 😊

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    452.sayfayi yazıyoruz 1 sayfadan beri kimler geldi neler yazdı animsarim.sizin çok önceden yazdığınız o satırları hatırlarım.kuvvetle muhtemelen rastlantı yada paraya yön verebilen bir arkadaş.iyi olacak bekleyin dediğine göre bir bildiği olmalı.zaten başka bir b planımız da yok 😊
    İnşallah raslantıdır ,arkadaşa da haksızlık yapmamişizdir.Temennim herkesin zararını çıkarmasıdır.

5. Küçük yatırımcı alıp satmayınca bakalım ne kadar daha kendi aranızda çelik çomak oynayacaksınız borsa dünkü kaybını telafi etti safkar hala telafi etmedi paşalarımızın keyfi bakalım ne zaman gelir yatırım tavsiyesi değildir.

6. Önceki bilanço ve özsermayesi ile sonrakileri karşılaştırdığımda her ikisinde de çok muazzam gelişmeler gördüm. Bu gelişmeleri değerlendirdiğimde , güzel gelebilecek bir bilanço ile, kısa vadede 2,5 TL. leri görebiliriz diye umutlandım.

7. Bilançodan sonra artisa devam eden bir hisse değil.umarim yanilirim.19 ay bekleyen biri olarak hiç bir ihale satış bilancoya pozitif tepki vermediğini söyleyebilirim

8. Ama bilancoya kadar süreçte arttığı doğru.

Sayfa 452/773 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •