Sayfa 453/773 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Şu günlerde bunu yaşıyoruz.

2. kemal41 kardeş. Ben , bu hissede yeniyim. Araştırdıkça ve düşündükçe , hissenin artı yanlarının çok fazla olduğunu görüyorum. Bu hissenin bu fiyatlarda gezinmesi ky. için bir fırsattır. %10 kar edip, kaçarım düşüncesiyle almıştım.Fakat, araştırdıktan sonra hedefimi yükselttim.

3. Hayırlı olsun.sirketle bir sıkıntı yok çalışan yerli ve milli .benim gibi arkadaşlar halka arzdan aldık.hep terste kaldık.cikamadik da .bekliyoruz.ortalama yüksek.bilanco öncesi girenler %10-%30 arasi muhakkak kazanır. Sıkıntı bilanço açıklandığı gün başlıyor artış yaptığını daha göremedik. İnşallah bundan sonra ihale satış bilançolara tepkiyi pozitif yönde gösterir..2020 ocakta 24 ayını dolduruyor kuvvetle muhtemelen gibten çıkmak için başvuruda bulunurlar.yildiz pazarına şuan şartları uygunmuş sadece sürenin dolması ve başvurmaları gerekmekte .buda olumlu etkileyecektir. %814 kar oranını hiç ettiler bir önceki bilançoda hisse tepkisiz kalmıştı.

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.sirketle bir sıkıntı yok çalışan yerli ve milli .benim gibi arkadaşlar halka arzdan aldık.hep terste kaldık.cikamadik da .bekliyoruz.ortalama yüksek.bilanco öncesi girenler %10-%30 arasi muhakkak kazanır. Sıkıntı bilanço açıklandığı gün başlıyor artış yaptığını daha göremedik. İnşallah bundan sonra ihale satış bilançolara tepkiyi pozitif yönde gösterir..2020 ocakta 24 ayını dolduruyor kuvvetle muhtemelen gibten çıkmak için başvuruda bulunurlar.yildiz pazarına şuan şartları uygunmuş sadece sürenin dolması ve başvurmaları gerekmekte .buda olumlu etkileyecektir. %814 kar oranını hiç ettiler bir önceki bilançoda hisse tepkisiz kalmıştı.
    Teşekkür ederim........ İnşallah bu sefer farklı olur da , 2 TL. üzerine atıp , daha yüksekleri hedefler.

5. safkr yerli ve milli olması çokta mümkün değil teknoloji transferi yapmadan bu başarılamaz (trump'ın çin ile alıp veremediği de asıl faktör çin 'nin teknoloji transferi yerine teknolojiyi çalmasıdır )

6. 2018 bilançosu yüzdelik oranlar açısından çok çok iyi hele hele borçluluk seviyesi yok denecek gibi hatta muazzam ölçüde banka borçlarını azaltmışlardır 2019 da süprayzzzzz yapar mı banka borcu açısından bunu bilmek zor

7. Benim açıdan isterse Apple i satın alsınlar seviniriz🧿 ama biz küçük yatırımcıyı da görsünler biraz 💰💰💰💰💰💰

8. 2017 yılı 12 aylık bilançoda , borçlar 32 Milyon , Toplam kaynaklar 55 Milyon. Bu durumda özkaynakları 55-32 den 23 Milyon.... 2018 yılı 12 Aylık bilançoda ,borçlar 31 Milyon ,Toplam kaynaklar 89 Milyon. Bu durumda özkaynakları 89-31 den 58 Milyon...... Özkaynaklardaki muazzam artış gün gibi ortada. Bu şirket, bu rasyolarla, bu fiyatlarda uzun süre kalmayacaktır, kalamaz diye düşünmekteyim.

Sayfa 453/773 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •