Sayfa 470/773 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gaban Yazıyı Oku
    teknik varmı destek bilen yazsın lütfen
    Teknik ki boşver.bu formun ilk sayfalarindan beri burdayım.nice usdatlar teknik grafik analiz paylaştı.hepsni gördük ancak hep ters köşe yaptı .bizim tek hastamız bilançolar açıklandığında diğer bilancoyu beklemeden o an satmak ve diğer bilancoya kadar alttan toplamakti.gec kaldık.artik gizli elin ZAMANI GELDİ demesini beklemek nacizhane fikrimdir.

2. Senin patron parayı seviyor. Hele gel 1.60-1.50 at kenara cinsi,

YTD.

3. 1920 cok saglam duruyo 1930 kırp 2000 2150 gıder dedık daldık 1920 sımdı elımıze verdıler acep 1760 versek mı beklesek mı tecrubelı bırı yazarsa sevınırım

4. Borsanın artıya geçmesiyle öncelikle 1,91 TL. leri , hemencecik görür diye düşünüyorum. İyi bir bilanço açıklarsa , daha da yukarıları görür.... Y.t. değildir. Tahminlerimi yazdım...... Hisse, çok güzel. Geleceği parlak. Orta ve uzun vadede, kazandırma potansiyeli çok yüksek diye düşünüyorum.....Maalesef , bu tür hisseler, genelde hemen yükselmiyor. Ama, bir yükselmeye başladımıydı da , gerisi geliyor. Sözgelimi , 1 yıl sonra bir bakıyorsun hisse 2 katı fiyata çıkmış. Tabii o anda da, çoğu yatırımcının, şu anda aldığı fiyattaki senetler elinde olmuyor. Sıkılıp satmış oluyorlar. Bu tür hareket edenlerden biri de benim. Yapılabilecek en doğru iş , en az 1 yıl ,hiç satmadan portföyde tutmaktır. Ama daha erken bir zamanda 2 katına çıkma gibi bir durum olursa da, satmak daha mantıklı olabilir.
    Son düzenleme : By Akıl; 04-08-2019 saat: 23:29.

5. Düşmek için sadece bistin eksiyi gormesi yeterli

6. Düzeltiyorum daha çok düşmesi icin

7. Birileri bu şekilde para mı kazanıyor nedir bu her gün düşük hacimle düşürün bakalım sonuç ne olacak yatırım tavsiyesi değildir..

8. bende yenı gırdım aranıza ama bılanco vaktı kotu mu gelecek acaba ondan dolayı mı dusuyo bugun hafıf artıyken bıle yuzde 1 eksıydı
    bılancoyle ılgılı fıkrı olan varmı ben dusunuyorum baska bı olumsuzluk gelmıyo aklıma yatırım amaclı degıldır kımseyı etkılemım

Sayfa 470/773 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •