Sayfa 489/773 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. ciro artışı fiyat artışıdır yoksa adetsel durum parlak değil .yıllıkta düzelebilir belki
    1.37 ihtimalini artırdı safkr
    endeks düşüşlerinde aşırı tepki verecek ama yükselişlerde daha ketum olacak

2. Bana özelden yazan arkadaşlar yabancı satışı uzun sürer diyen arkadaşlar siz deyin 3 ay ben diyim 10 yıl ne olursa olsun ben burdayım satmayacagım ben yabancı ortaklık icin almadım zaten rahat olun ben matematik adamıyım ve 3 yıl sonra bu hisseyi 5 tl olarak görüyorum üşenmezde gecmiş yazılarıma bakarsanız hiç yanılmadımı görürürsünüz bu siparişlerle sene sonu cirosu 150 milyonu gecer piyasanını geneline bakın bakalım cirosunun altında piyasa degeri olan şirket varmı..ytd

3.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Bana özelden yazan arkadaşlar yabancı satışı uzun sürer diyen arkadaşlar siz deyin 3 ay ben diyim 10 yıl ne olursa olsun ben burdayım satmayacagım ben yabancı ortaklık icin almadım zaten rahat olun ben matematik adamıyım ve 3 yıl sonra bu hisseyi 5 tl olarak görüyorum üşenmezde gecmiş yazılarıma bakarsanız hiç yanılmadımı görürürsünüz bu siparişlerle sene sonu cirosu 150 milyonu gecer piyasanını geneline bakın bakalım cirosunun altında piyasa degeri olan şirket varmı..ytd
    geçen sene 10 milyon kar açıklamış cirosu ne idi biliyormusunuz sayın joker75

4. gecen yıl 12 500 kar acıklamıs ama bunu satısla degıl 8 000 mılyanı yatırm kalemınde bırlesmeden mı ne gelmıs yanı koskaca yıl 4500 kar etmıs bunu unutmayın yanlıssam duzeltın arkadalar bu sen ilk altı ay 2500 olmus yeterlımı degıl yatırım amaclı degıldır herkes kendınden sorumludur

5. maliyet artmışsa - finansal gider artmışsa - nakiti azalmışsa - kredi artmışsa ciro artsa ne artmasa ne

6. Böylesine güzide bir şirketin tahtasını ele geçirip fiyatın kafasına neredeyse 1 aydır odunla vurmak da nedir? Yeter canı kalmadı.Neyi dökemediniz daha.Hesabınız toplayıp toplayıp 5 liraya götürmekse hemen susuyorum.Zira o günler yüklü malımla yine burada olacağım.

7. Kafa yoruyorum bunlar beceriksizce malı daģıttılar toplayamadıklarından her gün daha da aşağı veriyorlar.Bilanço öncesi sahte 1.90 hareketi buralardan başlamış idi.Tarak çift taraklı çalıştırıldı.Başarısız oldular şimdi ise B planı yataya sarıp sarıp dökecekler.

8.  Alıntı Originally Posted by mtk2612 Yazıyı Oku
    Kafa yoruyorum bunlar beceriksizce malı daģıttılar toplayamadıklarından her gün daha da aşağı veriyorlar.Bilanço öncesi sahte 1.90 hareketi buralardan başlamış idi.Tarak çift taraklı çalıştırıldı.Başarısız oldular şimdi ise B planı yataya sarıp sarıp dökecekler.
    Yahu usdat ne toplaması kaldı ne dökmesi.toplayacak olsa maldan çıkarlar mi.hep dedim iş bilancodan önce 600 700bine yakın alır bilanço bitince onu elden çıkarır diye.yin3 başladı elden çıkarmaya dökerek kimden mal alabilir ki ben 20 aydır bekliyorum bırak satmasını düşsün biraz daha alırım.zararda kim mal satar ya acemidir yada gunlukcudur.3 kademe alta inince panikten çıkar.yanlissam duzeltin lütfen.

Sayfa 489/773 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •