Sayfa 490/773 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Büyük kurumlar hep lot azaltmislar.kim toplayacak bir ara Gedik topladı sanırım oda pes etti azalttı portföyünü

2.  Alıntı Originally Posted by mtk2612 Yazıyı Oku
    Kafa yoruyorum bunlar beceriksizce malı daģıttılar toplayamadıklarından her gün daha da aşağı veriyorlar.Bilanço öncesi sahte 1.90 hareketi buralardan başlamış idi.Tarak çift taraklı çalıştırıldı.Başarısız oldular şimdi ise B planı yataya sarıp sarıp dökecekler.
    ben onların hepsinin a n a s ı n ı.... ba cı sı nı .... bunlar okul cocugu hisse 1 yıldır boyle hele is tam gedik tam birer okul cocukları alıyorlar adiler aldıkları kadar ertesu gun satıyorlar analarının bir yerlerini silerler artık hisse ise...

3.  Alıntı Originally Posted by recepkarapinar Yazıyı Oku
    ben onların hepsinin a n a s ı n ı.... ba cı sı nı .... bunlar okul cocugu hisse 1 yıldır boyle hele is tam gedik tam birer okul cocukları alıyorlar adiler aldıkları kadar ertesu gun satıyorlar analarının bir yerlerini silerler artık hisse ise...
    Recep kardeş ,çok eskilerden olan Çağlayan Doğan usdada şöyle de ara sıra buraya da yazsın beni admin investingte engelledi oraya yazamıyorum.yakinda buradan da kaptiracam engellenecegim yakındır.selamlar

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Recep kardeş ,çok eskilerden olan Çağlayan Doğan usdada şöyle de ara sıra buraya da yazsın beni admin investingte engelledi oraya yazamıyorum.yakinda buradan da kaptiracam engellenecegim yakındır.selamlar
    gunaydınlar merhabalar. yazdım ilettim kendisine..

5.  Alıntı Originally Posted by recepkarapinar Yazıyı Oku
    gunaydınlar merhabalar. yazdım ilettim kendisine..
    Eyvallah sağolasın

6. Kurumun parası ya bol keseden sat gitsin.bundan zarar yazar başka hisseden kar yazar .gunun sonunda sepete bakılır değil mi.

7. Aynen o 2.5 milyon lot sonradan cikmasaydi belki bu süreci yasamayacaktik. B.y bir noktada haklı gibi.neymis yoğun talep var diye durduk piyasaya dendi.hatirlarsaniz

8. Sürdük piyasaya dediler

Sayfa 490/773 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •