Sayfa 5/773 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 33 - 40 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. safkar hakkında

Alıntı Originally Posted by emrek83 Yazıyı Oku
    Birincil piyasa halka arzlarında aracı kurum fark etmez.Halka arz günü sabah aracı kurumunuzu arayıp emir gönderebilirsiniz.Safkar birincil piyasaya alış emri göndermek istiyorum diye belirtin onlar bilir.
    nedense bu safkar bana güven vermiyor...halka açılsın bakalım bir kaç günlük performansına bakar sonra karar verilir...ama kesinlikle ve kesinlikle halka arzdan almayı düşünmüyorum ben......sonra üzülmek istemem...

not: yatırım tavsiyesi değildir...izahnameyi okuyup kendiniz karar verin...

2. 10.000 adet alın dedim verirlerse bakalım

yat.tav . değildir

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

Savunma Sanayi'nin önemli aktörü Safkar halka açılıyor

Borsa İstanbul Ege'nin yıldızını bekliyor. Klimanın ünlü markası, üretimiyle Türkiye'de ilklere imza atan Safkar hisseleri, yüzde 18 iskontoyla 10-11 Ocak'ta halka arz oluyor. İşte Safkar'ın bilinmeyenleri...

Mega kentin sakinleri, çalışanları, yolcuları, Anadolu'da büyük illerin yaşayanları olarak aslında çoğumuz görüyoruz. Çünkü klimalarıyla, soğutucularıyla dört mevsim iç içeyiz. Metroda, TCDD ile seyahatlerde, banliyö trenlerinde, hafif raylı sistemde, cadde tramvaylarında, otobüslerde, minibüslerde, midibüslerde yazın ateşinde serinlik, dondurucu kışta keyif veriyor insana. Yüzde 28'lik ihracatıyla da gurur.....

Kritik önemdeki Ar-Ge'siyle, test merkeziyle, Türk mühendisleriyle tescilli, patentli yeni ürün yaratıcılığını konuşturuyor, fark atıyor.

BORSA GÜNDEM öyle parlatmış firmayı ASELSAN gibi firma?

NOT: 2015 yılı Haziran ayında 0.85 TL ortalama ile 10.000 LOT BEYAZ FİLO almayı düşünüyordum, orta ve uzun vade olan 3-5 yıl taşıyacaktım, BORSA GÜNDEM sitesinde haber okudum batacak demişti almaktan fazgeçtim sonuç?

Kaynak: http://www.borsagundem.com/haber/sav...iliyor/1266122

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

TSK'DA TEK ADRES

Ege'nin yıldızı Safkar, Savunma Sanayinde de önemli bir aktör. Piyasanın tamamına hakim; TSK'ya direkt veya NATO'ya ürün veren firmaların alması gereken NCAGE koduna sahip Türkiye'deki tek firma konumunda....

Rakibi yok! Yani ülke savunmasında bir numara!

Ordunun kullandığı 'Safkar'lar TSK'da 'milli ürün' olarak kayıt altında....

30 YILLIK TECRÜBE, GÜÇLÜ SERMAYE

Alanında ilk'lere imza atan, frigorifik soğutucu segmentinde büyük üretici konumuyla gıda nakliyesinde önemli bir rol oynayan; ulaşımda vatandaşı rahat ettiren, havayı değiştiren, iklimlendirme mucizesini teknolojiyle buluşturan ünlü klima şirketi Safkar, 30 yıllık tecrübe, yılların kazandırdığı disiplin, özgüven, güçlü sermaye ve alt yapısıyla Borsa İstanbul'a geliyor; müthiş enerjisini, büyük Pazar payını ve kazancını halka açıyor. 2017'de 70 milyon TL ciro hedefine ulaşan Safkar, sözünü tutan bir şirket olarak yeni yılda 82 milyon TL ciro vadediyor.

5. Bu medya kuruluşu haber mi yapmış, reklam mı?

Bir bal dökmediği kalmış neredeyse,

Böyle olunca insanı ürkütmüyor da değil açıkçası..

Tamamen kişisel görüşlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir..

6. bu tarz haberler reklam kokuyor...tahminimce reklam verdikleri için bu haberi yapmıştır borsaguncem sitesi...yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku

Savunma Sanayi'nin önemli aktörü Safkar halka açılıyor

Borsa İstanbul Ege'nin yıldızını bekliyor. Klimanın ünlü markası, üretimiyle Türkiye'de ilklere imza atan Safkar hisseleri, yüzde 18 iskontoyla 10-11 Ocak'ta halka arz oluyor. İşte Safkar'ın bilinmeyenleri...

Mega kentin sakinleri, çalışanları, yolcuları, Anadolu'da büyük illerin yaşayanları olarak aslında çoğumuz görüyoruz. Çünkü klimalarıyla, soğutucularıyla dört mevsim iç içeyiz. Metroda, TCDD ile seyahatlerde, banliyö trenlerinde, hafif raylı sistemde, cadde tramvaylarında, otobüslerde, minibüslerde, midibüslerde yazın ateşinde serinlik, dondurucu kışta keyif veriyor insana. Yüzde 28'lik ihracatıyla da gurur.....

Kritik önemdeki Ar-Ge'siyle, test merkeziyle, Türk mühendisleriyle tescilli, patentli yeni ürün yaratıcılığını konuşturuyor, fark atıyor.

BORSA GÜNDEM öyle parlatmış firmayı ASELSAN gibi firma?

NOT: 2015 yılı Haziran ayında 0.85 TL ortalama ile 10.000 LOT BEYAZ FİLO almayı düşünüyordum, orta ve uzun vade olan 3-5 yıl taşıyacaktım, BORSA GÜNDEM sitesinde haber okudum batacak demişti almaktan fazgeçtim sonuç?

7. medyadaki bu tarz haberlere fazla itibar etmeyin derim...izahnamenin özellikle riskler bölümünü okuyun kendiniz karar verin...

8. arkadaşlar, izahnameyi okuyun lütfen...bir şirkete yüklü borçları var...oraya borçlarını geri ödeyecekler gibi duruyor...temkinli olmak lazım...medyanın gazına gelmeyin...izahnameyi ve riskler bölümünü okumadan sakın girmeyin arza...ben girmeyeceğim...

yatırım tavsiyesi değildir...herkes kendisi karar versin...

Sayfa 5/773 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •