Sayfa 511/773 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. 1,45 - 1,50 arasına kadar yolu var. Yatırım değil kumar.

2. Yazmayayım yazmayayım diyorum ama olmuyor borsa düşerken en az 2 kat düşüyor çıkarken seyrediyor 15 gündür saklama oranlarına bakıyorum bırakın toplamayı dağıtıyırlar hisse yapıcı meksa sadece kap açıklaması için haftada bir gün 1000 hisse alıyor gedik hacim yüksek olunca satışta yakındır bu hissede tufan kopacak görünen köy kılavuz istemez inşallah aşağı doğru kopar diyorum çünkü patron el ense yapmaktan başka birşey yapmıyor paralar direk cebe giriyor borsaya niye açıldığının bile farkında değil yabancı yatırımcı yok günlük biraz alım oluyor sonra gedik meksa adamların eline veriyor küçük büyük ayırt etmiyorlar sonra adam gün sonunu beklemeden satıp kaçıyor ama dediğim gibi patlama yakın ama bu patlamadan zararlı çıkan patron olacak kanatimce yatırım tavsiyesi değildir. ....

3. Bugünkü istikhak 73 . BIST daha düşmezse buraya sabitlenmişler.kimsenin topladığı da yok hisse dağıldı gitti.is yatırım bilancoya yakın toplar o kadar

4. Bu hisse bana karel i hatırlatıyor, o da 1,8 lerde bayağı dökmüştü 2 sene önce

5. Hacimsiz hareketsiz bir iki saat bekletirsen böyle sıkılan satar hissede aşağıya gider.islerini iyi yapıyorlar

6. O 1.72 kademesindeki bir lot büyük mesaj içeriyor.satan ,1 lotunu satıp kurtarma peşinde değildir herhalde

7.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    O 1.72 kademesindeki bir lot büyük mesaj içeriyor.satan ,1 lotunu satıp kurtarma peşinde değildir herhalde
    işleri güçleri dolandırıcılık onunda bir adabı var ama bunlar acayip açgözlü ve korkak yaptırsana taban sat 1 milyon lot bakalım çarşı pazar karışmıyor mu buralar şenlenmiyor mu . benim gibi her gün 100 kişi yazsa böyle bi tarafa mecbur yönlendirecekler hisseyi yatırım tavsiyesi değildir......

Hergün yazmakla birşeyler olsaydı burası borsa değil iletişim servisi olurdu lütfen rica ediyorum burdaki üç beş kişi hergün olumsuzluk pompalıycaksa satsın hisselerini buradaki yatırımcı kardeşlerimizde tedirginlik hissetmesin. Çünkü bu hisse toplanma aşamasında dağıtılma aşamasında değil. Gidin kumar hisselerinde şansınızı deneyin. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

Sayfa 511/773 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •