Sayfa 512/773 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Hergün yazmakla birşeyler olsaydı burası borsa değil iletişim servisi olurdu lütfen rica ediyorum burdaki üç beş kişi hergün olumsuzluk pompalıycaksa satsın hisselerini buradaki yatırımcı kardeşlerimizde tedirginlik hissetmesin. Çünkü bu hisse toplanma aşamasında dağıtılma aşamasında değil. Gidin kumar hisselerinde şansınızı deneyin. Saygılarımla.
    hissemi satıp satmamak bana kalmış birsey ben kimseye sat al demiyorum 21 aydır toplanmayan hisse kaç yılda toplanır siz biliyorsunuz söyleyin de aydınlanalım ilk günler hariç tavan olmayan hisse ve taban olmayan yüzde 8 i geçmeyen bi hisse ayrıca olmayan birsey yazmıyorum olanı yazıyorum bana söylermisiniz son 15 günde kim toplamış hisseyi gedik mi meksa mı iş yatırım mı yoksa bilmediğimiz yabancılar mı 1 lot satarak hisse toplanmaz ya tavan ya taban yapacaksın veya çok yolu var ama böyle açgözlülükle değil tekrar söylüyorum çağ iletişim çağı trump bi twett atıyor borsa yüzde 3 düşüyor yani hersey iletişim amacım tartışmak değil yatırım tavsiyesi değildir....

2. Yüzde 80 i alış olan kagidin son durumu .1.65

3.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Yüzde 80 i alış olan kagidin son durumu .1.65
    olumsuz yorum yapma kardeş toplanıyor kağıt. Nasıl bir toplanmaysa saklama oranları artacağına düşüyor dün halk yatırım 208 bin satmış ınfo yatırım 182 bin almış alış satış farkı 60 bin düşüş yüzde 3 güzel oyun ceviriyorlar ama biz gördüklerimizi yazınca kötü oluyoruz böyle devam ederse kumar kağıdı olacak her geçen gün güven azalıyor ancak günlükçüleri dökerler ben yeterince zarar ettim daha kötülerini gördüm yatırım tavsiyesi değildir....

4. 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

5. İnvestingte sinkafli küfürler havada uçuşuyor.burada yazdıklarımızdan kimse rahatsız olmasın.korkmayin hiç kimse kimseden etkilenmez.

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    İnvestingte sinkafli küfürler havada uçuşuyor.burada yazdıklarımızdan kimse rahatsız olmasın.korkmayin hiç kimse kimseden etkilenmez.
    Bundan daha kötülerini gördük kardeş ama bu hissede toplama falan yok resmen büyükler kavga ediyor bu kadar net biri çıkmadan hisseden hisse gitmeyecek şu an sadede güblükçüleri döküyorlar işin garibi yabancılar alıyor kaç gündür ufak ufak hemen satıp sattırıyorlar korkutuyorlar bakalım ne kadar böyle gidecek yatırım tavsiyesi değildir. ....

7. Aynen katiliyorum

8. Büyük resimde görülen grafik çiziliyor adeta 1.5x in ordan 1.8x kere çık .tekrar 1.6x Lara in sonra 1.7x lere çık .böylelikle üçgeni daralt .bu arada olağan dışı bir durum olursa üçgeni kırıp uc. Benim kanaatim bu yönde.ytd.sikinti şu benim için 3 keredir farketmeme rağmen hisseden çıkamadım.

Sayfa 512/773 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •